Mama pradėjo plauti grindis, dėdama druskos į vandenį. Dabar darau taip pat…

7092
Patinka? Duok Like!

Nuo seniausių laikų žmonija įvertino paprastos valgomosios druskos naudą. Prieskonis ne tik pagerina paruošto maisto skonį, bet ir žinomas savo galingu dezinfekuojančiu efektu.

Kaip žinoma, atviros žaizdos, norint išvengti užkrėtimų, buvo apdorojamos stambia druska. Koncentruotas jos tirpalas medicinoje turi specialų pavadinimą – hipertoninis, jį naudoja pūlingų žaizdų gydymui, o taip pat kvėpavimo takų valymui.

Mes sužinojome dar vieną naudingą druskos panaudojimo buityje būdą. Tos pačios antibakterinės valgomosios druskos savybės puikiai tiks grindų plovimui.

Pirma, taip galima ne tik ženkliai sumažinti mikrobų, kurių ant grindų labai daug, kiekį, bet ir išvalyti įsisenėjusias dėmes, jei jų yra ant dangos. Antra, toks tvarkymosi būdas patiks tiems, kurie reaguoja į cheminius valymo priemonių kvapus.

Na o trečia, po tokio apdorojimo oras bute prisisotins druskos garų, kurie taip pat turi įtakos jo valymui ir ypač naudingi sezoninių peršalimų metu.

Be to, žinomi mūsų protėvių prietarai, kad druska sugeba išvalyti ne tik matomą purvą, bet ir mentalinį. Senovėje specialiai plaudavo grindis druskos tirpalu, tai buvo laikoma efektyviomis namų valymo nuo negatyvios energijos apeigomis.

Įvairiuose šaltiniuose galima rasti skirtingus druskos ir vandens santykius grindų plovimui. Mes siūlome labiausiai tausojantį koncentratą, kur 3 arbatinius šaukštelius tirpina 3 litruose šilto vandens.

Svarbu atminti, kad druskos tirpalai rūgština odą, todėl tvarkymosi metu geriau naudoti pirštines. Be to, išplovus grindis druskos tirpalu, jas reikėtų perplauti švariu šiltu vandeniu.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353