Žmonės jau senovėje pastebėjo, kad kai kurios gėlės gerina atmosferą namuose, sukuria jaukumą, o kitos atvirkščiai – neigiamai atsiliepia energetikai.

Tikriausiai visi įvairiais augalais dekoruojame savo namus, darbo vietas ar kitas erdves tam, kad pagyvintume mus supančią aplinką.

Be to, daugelis augalų yra laikomi labai gerais energijos filtrais, šalinančiais negatyvą ir pritraukiančiais naudingą energiją. Ekspertai sako, kad augalai turi galių pritraukti pozityvią energiją, taiką ir gerovę. Tiems augalams turėtume skirti ypatingą dėmesį ir priežiūrą.

Taigi, 10 augalų, kurie atneš sėkmę į namus:

10 vieta: Anturis

Anturis palankiai veikia stipriąją lytį ir dovanoja jos atstovams vyrišką galią. Viengungiams vyrams augalas taip pat atneša pasisekimą tarp moterų, vedusiems – laimingą šeimyninį gyvenimą į namus.

9 vieta: Oksalis

Oksalis arba kambarinis kiškiakopūstis (žr.foto) gali nešti tik sėkmę – tai tampa aišku vos metus žvilgsnį į gėlę. Lapų forma primena gigantišką dobilą, viduryje nudažyta tamsiai violetine spalva. Todėl augalą priimta dovanoti namams per šventes. Ypatinga pagarba keturlapiui kiškiakopūsčiui, lemiančiam neįtikėtiną pasisekimą savo savinininkui.

8 vieta: Chlorofitas

Dažniausiai augalą vadina „šeimynine laime“, ko globėju jis laikomas.

7 vieta: Kalatėja

Kalatėja laikoma ilgos ir tvirtos santuokos globėja, ir atneša laimę į namus, kur ja rūpinasi.

6 vieta: Putlenis

Putlenis – nedidelis krūmas, kurį lengva pažinti iš storo stiebo ir daugybės apvalių mėsingų lapelių. Tarp kitko, daugeliui jie primena širdeles. Galbūt dėl to gėlę vadina „meilės medžiu“.

5 vieta: Mirta

Kvapiąją mirtą dažnai dovanoja jaunavedžiams. Manoma, kad ji įtakoja taiką, draugystę ir pasitikėjimą tarp vyro ir žmonos. Sutuoktiniai,kurių namuose yra mirtos krūmas, visada palaikys vienas kitą, ieškos kompromisų ir elgsis santūriai net įtūžę. Šeimyninė laimė nepaliks šių namų.

4 vieta: Vaškuolė

Vaškuolė – jaunų meilužių, švelnumo ir ištikimybės globėja.

3 vieta: Kinrožė

Kinrožė užėmė „prizinę“ vietą už tai, kad atneša į namus aistrą. Tarp kitko, visiems be išimties: jei jūs laisvi, tai greitai sutiksite porą. Jei jūs jau esate santykiuose, tai meilė tik sustiprės.

2 vieta: Sanpaulija

Ji taip pat vadinama žibute, kuri laikoma begalinės meilės simboliu. Arba meilės iki karsto lentos, kaip jums labiau patinka.

1 vieta: Spatifilis

 

 

Kam galėjo atitekti prizinė vieta pačių geriausių šeimyninės laimės kambarinių augalų sąraše?

Žinoma, pagrindiniam moteriškam globėjui -spatifiliui. Jį taip ir vadina „moteriška laimė“.

Vienišoms moterims dovanoja meilę, ištekėjusioms – jausmų atgimimą, nevaisingoms – nėštumą, daugiavaikėms – taiką ir ramybę šeimoje ir t.t.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353