10 būdų naudoti šaldiklį ne pagal paskirtį

266
Patinka? Duok Like!

Mažai kam ateis į galvą dėti į šaldiklį avalynę ar drabužius, o gaila…

Šaldiklis yra kiekvienuose namuose ir paprastai mes jame šaldome mėsą ar daržoves, laikome ten ledus ir ledukus gėrimams. Tačiau mažai kam ateina į galvą dėti ten drabužius ar avalynę, o gaila…

Jei nėra laiko skalbti džinsų

Jei jums skubiai prireikė apsirengti džinsus, o jie jau ne pirmo šviežumo, jūs turite šansą atnaujinti juos paprasto šaldiklio pagalba. Tiesiog įdėkite juos ten 10 valandų. Žinoma, išskalbti ir išdžiovinti bus greičiau, bet šaldiklyje juk įdomiau!

Pašalinti kramtomą gumą ir vašką

Jei jūs įsigudrinote sutepti mėgstamus džinsus kramtoma guma ar vašku, neskubėkite jų išmesti! Tiesiog dėkite drabužį porai valandų į šaldymo kamerą ir guma lengvai atsiskirs. Toks pat būdas tinka ir vaško nuėmimui.

Sėklų laikymas

Šaldiklis padės išsaugoti visas būtinas medžiagas iki sėjos sezono. Šaltis sunaikins bakterijas, kurios paprastai būna ant jų paviršiaus.

Maistinė plėvelė

Jei jūs įdėsite į šaldiklį maistinę plėvelę, jums bus lengviau ją vynioti.

Gelbėja daiktus iš medžio

Šaltis nužudo vabalus – kinivarpas, kurie pažeidžia medinius gaminius. Po kelių savaičių šaldymo kameroje jį galima dėti ant lentynos ir drąsiai naudotis.

Gelbėja kaprono gaminius

Suvilgykite pėdkelnes ar kojines vandeniu ir nakčiai dėkite į šaldiklį. Kai jūs jas išimsite, jos bus tvirtesnės. Šaltis puikiai sutvirtina pluoštą ir aksesuaras tarnauja ilgiau.

Išsaugo aromatinių žvakių savybes

Jei jums pabodo aromatinė žvakė, bet jūs nenorite jos išmesti, tiesiog dėkite ją į šaldiklį. Po to vaškas ir parafinas žymiai lėčiau praras kvapą.

Lengva atplėšti voką

Kad atidarytumėte jau užklijuotą voką, dėkite jį į šaldiklį keletui valandų. Po to galima atsargiai atskirti popierių peiliu, o paskui užklijuoti laišką kaip niekur nieko.

Pašalinti avalynės kvapą

Kad pašalintumėte grybelį, bakterijas ir nemalonų kvapą, dėkite avalynę į hermetišką maišelį ir kiškite į šaldiklį. Žema temperatūra užmuš visą bjaurastį.

Padeda naikinti dulkių erkes

Dulkių erkės apsigyvena ne tik pagalvėse ir antklodėse, bet ir vaikiškuose žaisluose. Kad jų
atsikratytumėte, pakanka patalpinti gaminius į šaldiklį porai dienų.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353