Vyras ir žmona laikinai pasiėmė 4 kačiukus, bet taip ir negalėjo jų atiduoti

300
Patinka? Duok Like!

Sutuoktiniai Sara ir Rikas Hjuzai niekada nemanė, kad įsigis iškart 4 kates. Juk jie net neturėjo planų pasiimti net vieno murklio. Tačiau ūsuotieji augintiniai sugebėjo taip užkariauti poros širdis, kad jie jau negalėjo su jais išsiskirti.

Elkharto mieste (Indianos valstija) savanoriai iš centro „Catsnip Etc“ sugebėjo sugaudyti visą kačių koloniją. Tarp suaugusių individų buvo keturi 2 mėnesių kačiukai, kuriuos atvežė į prieglaudą „Here Kitty Kitty Rescue“. Ten juos ir pastebėjo Sara ir Rikas. Jie nusprendė paimti mažylius laikinai globai, kol jiems ras pastovius šeimininkus.

Kačiukus pavadino Rozi, Violet, Fin ir Leo. Mažyliai nuo pat pirmų dienų sužavėjo sutuoktinius. Kačiukai buvo tokie mieli ir švelnūs, kad jų neįsimylėti buvo tiesiog neįmanoma.

Jau po poros dienų Rikas prisipažino Sarai, kad nori pasilikti sau visus murklius. Sutuoktinė tada negalėjo priimti galutinio sprendimo. Tačiau murkliai padarė viską, kad galėtų likti šiuose namuose. Kaip tik pasitaikė tokia patogi proga. Vieną dieną Sara grįžo namo iš darbo visa pavargusi ir be nuotaikos.

Moteris nusprendė truputį pagulėti, kad atsigautų. Visi keturi gauruoti augintiniai akimirksniu atsigulė šalia jos, o Leo snukučiu įsibedė jai į veidą.

Tuo momentu Sara pagalvojo, kad greičiausiai jie pasiliks Leo. Tačiau moteris prisiminė Rozą, kuri vienintelė iš visų leidžiasi paimama ant rankų. Paskui jai pasidarė gaila ir Fino, kuris irgi buvo švelnus katinas. Violet buvo aktyviausia ir mėgo draskyti tapetus, tačiau ir su ja Sara nenorėjo skirtis.

Kiekvienas mažylis turi savo charakterį, tačiau jie visi spėjo priversti Sarą ir Riką juos įsimylėti.

Dabar katinėliai keturiese pasitinka savo šeimininkus po darbo ir visi kartu mėgsta sėdėti ant palangės.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353