Šiais 8 būdais katė sako „aš tave myliu!“

8547
Patinka? Duok Like!

Katės puikiai geba parodyti meilę savo šeimininkui. Šiose 8 kačių nuotraukose jūs pamatysite, kaip katės tai daro.

Kartais atrodo, kad tai erzina, tačiau tai patys tikriausi kačių meilės įrodymai!

1. Laižymas.

2. Garsus kniaukimas.

Būtent garsiai kniaukdamos katės išsako švelniausius savo jausmus jums.

3. Įdėmus žvilgsnis.

Jei katė įdėmiai žiūri į jus, retai ir lėtai mirksėdama, tai reiškia, kad ji labai jumis pasitiki ir myli. Šis žvilgsnis dar vadinamas „katės bučiniu“. Mirktelėkite jai atsakydami ir pamatysite, kokia bus jūsų murklės reakcija.

4. Badymasis.

Katės kartais baksnoja mus nosimi ar kakta. Tai rodo, kad ji labai jūsų pasiilgo ir myli.

5. Katė užkariavo jūsų kompiuterį?

Deja, šiandien kompiuteriams mes skiriame didesnį dėmesį, nei savo naminiams gyvūnėliams. Tačiau katės reikalauja savo dėmesio dalies! Užšokusi ant jo, katė bet kokiu atveju jo gaus.

6. Katė lydi jus į vonią?

Palikote mažą plyšelį tarpduryje ir į jį jau spraudžiasi katės letena? Noras matyti jus visur ir visada – akivaizdus katės meilės įrodymas.

7. Suniokojo jūsų mylimą sofą?

Tai irgi iš didžiulės meilės. Galąsdama nagus,katė palieka savo kvapą ir žymi teritoriją. Dažniau jai patinka ne draskyklė, o objektai, susiję su šeimininku, pavyzdžiui, jūsų kėdė ar fotelis.

8. Užmikime apsikabinę…

Miegodamos katės jaučiasi nesaugiai, todėl jei katė pasirenka miegoti su jumis – tai tik todėl, kad jus myli ir jaučiasi saugiai šalia jūsų.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353