Viskas, ką galima nupirkti už pinigus, jau pigu: 25 Džordžo Bernardo Šo gyvenimiški pastebėjimai

4669
Patinka? Duok Like!

Garbingumas ir ištikimybė – tai brangi dovana, kurios neverta tikėtis iš pigių žmonių.

Dramaturgas ir romanistas Džordžas Bernardas Šo – žymus kritikas, stulbinančiai aštraus proto ir liežuvio, panašaus į skustuvo ašmenis, žmogus…

Džordžas Bernardas Šo nugyveno 94 metus. Nekrologas, kurį publikavo laikraščiai, buvo parašytas iš anksto – Šo su entuziazmu suredagavo jį likus keliems metams iki savo mirties.

Jis mokėjo labai taikliai derinti humorą ir gilius gyvenimiškus pastebėjimus. Ir čia tik nedidelė dalis jo pasisakymų, patvirtinančių tai:

Atstumas nieko negadina. Amžiaus skirtumas nieko negadina. Tėvų nuomonė nieko negadina.

Viską gadina žmonės. Patys. Koks gi tu merkantilus, mano drauge. Atmink: viskas, ką galima nusipirkti už pinigus – jau pigu!

Tu gali būti iki begalybės teisus, bet kokia tame prasmė, jei tavo žmona verkia?

Optimistams pildosi svajonės. Pesimistams – košmarai.

Klausimas „O ką pagalvos žmonės?“ turi būti paskutinėje vietoje. Iš tiesų visiems tas pats.

Juk gyvenimas tavo.

Prieš išliedami širdį, įsitikinkite, kad „kraujagyslė“ nekiaura!

Pasaulis taip supuvo, kad net kažką įsimylėti – tai didžiausia rizika, kurią mes galime sau leisti.

Mums suspaudžia viską viduje nuo tikimybės, kad tai bus be atsako arba priimta agresyviai.

Žmonės nebemoka mylėti, pasaulį valdo vartotojiški santykiai.

Kuo vyresnis ir išmintingesnis žmogus, tuo mažiau jam norisi aiškintis santykius. Norisi tiesiog atsistoti, palinkėti viso gero ir išeiti.

Neskubėk padėti tiems, kurie tavęs to neprašė. Nelįsk su patarimais pas tuos, kurie jų neklausė. Vertink save, savo žodį, savo mintis.

Dabar, kai mes išmokom skrieti oru kaip paukščiai, plaukioti po vandeniu kaip žuvys, mums trūksta tik vieno: išmokti gyventi žemėje kaip žmonės.

Garbingumas ir ištikimybė – tai brangi dovana, kurios iš pigių žmonių neverta tikėtis. Kartais reikia prajuokinti žmones, kad atitrauktum juos nuo tikslo jus pakarti.

Geriau gyventi su užsispyrusia žmona, nei su nuobodžia. Tokias, tiesa, kartais smaugia, užtai niekada nepalieka.

Vienintelis, kuris elgėsi protingai, buvo mano siuvėjas. Jis matuodavo mane iš naujo kaskart, kai mane matė, tuo metu kai visi kiti prieidavo prie manęs su senais išmatavimais, tikėdamiesi, kad aš juos atitiksiu.

Žmonės visada verčia kaltę aplinkybėms. Aš netikiu aplinkybėmis. Šiame pasaulyje sėkmę pasiekia tik tas, kuris ieško jam reikalingų sąlygų ir jei neranda, sukuria jas pats.

Draugystė tarp vyro ir moters – tai arba buvusių meilužių santykiai, arba būsimų.

Pasistenkite gauti tai, ką mėgstate, kitaip teks pamėgti tai, ką gavote.

Mylėkite vyrus. Jiems labai reikia jūsų meilės. Net jei jie to jums niekada neprisipažįsta. Už kiekvieno didingo vyro visada yra moteris, kuri juo tikėjo. Ir iš tiesų mylėjo.

Bijokite žmonių, kurių Dievas danguje.

Tylėjimas – tobuliausia smerkimo išraiška.

Labiausiai žmonės domisi tuo, kas jų visiškai neliečia.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353