Šuo rado mažylę nuotėkų vamzdyje, aplipusią skruzdėmis. Tačiau nė vienas vabzdys jai neįkando!

1759
Patinka? Duok Like!

Siaubingas ir tuo pačiu stulbinantis įvykis neseniai nutiko mieste, kuris vadinasi Port Elizabet.

Ta rytą 60- metė moteris, vardu Šarmen, išėjo pasivaikščioti su savo šuniu. Ji nusprendė eiti nauju maršrutu ir pasuko nepažįstama gatve.

Netikėtai šuo susijaudino, ėmė nervintis, loti ir pulti link, atrodytų, paprastos betono plokštės, po kuria buvo duobė vandeniui nutekėti su specialiu vamzdžiu. Moteris bandė pakviesti numylėtinį atgal, tačiau jis neklausė. Atsidususi moteris nusekė jį.

Koks buvo jos nustebimas, kai iš duobės ji išgirdo…gailų vaiko verksmą! Kai Šarmin suprato, kad viduje randasi mažas vaikas, ji lyg išprotėjusi puolė tiesiai į važiuojamąją dalį ir pradėjo stabdyti automobilius, prašydama visų, ko tik galėjo, padėti jai nustumti betono plokštę.

Galiausiai sustojo pagyvenęs vyriškis, vardu Kornis. Kartu jie nustūmė plokštę ir po ja aptiko…nuogą kūdikį, kuris garsiai ir gailiai verkė.

Vėliau abu pensininkai prisiminė, kad pajuto neįtikėtinai stiprius jausmus. Jie nesuvokė, kas galėjo ryžtis taip žiauriai pasielgti su mažyliu.

Žinoma, Šarmen ir Kornis iškvietė greitąją. Atvykę gydytojai išvežė mergaitę į reanimaciją, juk vaiko būklė buvo rimtame pavojuje.

Vėliau paaiškėjo, kad mažylę rado kaip tik laiku: jei ji būtų pragulėjusi pora valandų ilgiau, vargu ar jai būtų pavykę išgyventi. O dabar mergaitė sparčiai taisosi!

Policininkai, kurie irgi atvyko į įvykio vietą, jau tiria bylą. Kol kas nėra už ko užsikabinti, tačiau tai – laikina, įsitikinę jie.

Jie kviečia nusikaltusią motiną pripažinti kaltę ir savanoriškai ateiti į nuovadą. Tokiu atveju jai bus pritaikyta švelnesnė bausmė, žada tvarkos sergėtojai.

Herojai pensininkai, tiesą sakant, visai nelaiko savęs herojais. Jie mano, kad jų vietoje taip pasielgtų kiekvienas. Ir Šarmen, ir Kornis tikisi, kad nusikaltėlė motina atsiras ir savanoriškai prisipažins, juk taip elgtis su vaikais siaubinga. O kol kas abu senjorai kasdien eina į ligoninę, nuoširdžiai domėdamiesi mažylės būkle.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353