Moteris išgelbėjo bebrą, o jis užaugo ir ėmė statyti „užtvanką“ iš to, ką rado jos namuose

3227
Patinka? Duok Like!

Jūs kada nors susimąstėte apie tai, ką reiškia namie turėti bebrą? Na, o kas, kiti juk laiko namie lapes, meškėnus ir kitą egzotišką gyvastį.

Susipažinkite su Bivu, simpatišku išgelbėtu bebru, kurio tėvus užmušė brakonieriai, o mažylį tiesiog išmetė ant kelio.

Ir mažylis apsigyveno pas Nensę, licenzijuotą gyvūnų iš laukinės gamtos reabilitacijos specialistę.

Bivas jos namuose atsidūrė, kai jam buvo vos 3 savaitės. Bivą rado visiškai vieną kelkraštyje ir Nensė mano, kad bebro tėvus užmušė, todėl kad jie negalėjo ten jo palikti vieno. Tikėtina, kad brakonieriai paliko jį ten.

Tik štai bebrai turi stiprius instinktus, kuriais juos apdovanojo motulė gamta.

Ir kur bebūtų bebras, galiausiai jis ima statyti užtvanką. Ir jei taip išėjo, kad bebras gyvena ne laukinėje gamtoje, o jūsų namuose, tai ruoškitės tam, kad jis ims tempti jūsų daiktus ir naudoti juos statyboms.


Jei jūs manote, kad laikyti namuose bebrą linksma ir lengva, tai dabar jūs tai permąstysite.
Specialistė papasakojo, kad jai reikėjo išmokyti Bivą ėsti kietą maistą po to, kai jis nustojo gauti ypatingą bebrės pieną (mišinį).

Kai jį supažindino su daržovėmis ir kitais augaliniais produktais, jis jų neėdė. Tik kai Nensė ėmė imituoti, kad irgi tai valgo, Bivas galiausiai viską suprato ir ėmė ragauti kitus produktus. Ir tuo metu jį vis dar reikėjo šerti iš rankų.

Pagal reabilitacijos programą, Bivas prabus Nensės namuose dar 2 metus, kol neišmoks visų bebriškų gudrybių. Štai ką Nensė papasakojo apie Bivo statybas.

Bivas tik pradeda statyti užtvanką namų apyvokos daiktų pagalba, tačiau dar nepradėjo statybos išorėje ar vandenyje. Jis beveik kiekvieną vakarą daro užtvanką. Kai aš viską sutvarkau, jis paprasčiausiai ją atstato!

Ir tai ne įprastos užtvankos, kurias bebrai daro iš medžio. O ne, Bivas surenka viską, ką gali rasti namuose ir sugrūda į tarpdurį, kad gautųsi užtvanka.

Statulėlės, pagalvės, avalynė, kibirai, audinys, tualeto kilimėliai, šepečiai, dėžės, žaislai – viską, ką beįvardintum, jis turbūt jau panaudojo kaip statybinę medžiagą vienai iš savo užtvankų.

Bebro reabilitacija – tai ne pasivaikščiojimas po parką, kaip paaiškino Nensė, juk sunkiausia visame tame – pabandyti išmokyti jį visko, ko bebrus paprastai moko tėvai.

Dabar Bivas turi savo TikTok paskyrą, skirtą jo gyvenimui, kurioje yra didžioji dalis jo išdaigų ir nuotykių.

Be daugybės vaizdo įrašų apie užtvankų statybą, jis taip pat plaukioja, vaikštinėja ir uostinėja viską, ką tik mato. Mažasis mielasis Bivas turi jau 462000 sekėjų, kurie nori žinoti viską apie šį žvėrelį.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353