Norite sužinoti, kokie tėvai išeina iš skirtingų Zodiako ženklų?

Svarstyklės – tėvai-taikdariai.

Labiausiai subalansuotas Zodiako ženklas, jie pasiruošę viskam dėl tvarkos ir harmonijos ir tikėtina, auklėja pačius mandagiausius vaikus. Svarstyklės – tai vertėjai, sugebantys išversti iš „vaikiškos“ kalbos į „suaugusiųjų“, rasti kompromisą bet kokiuose konfliktuose ir ginčuose, sugalvoti idealų laisvalaikį, kuris patenkins visus šeimos narius. Šio ženklo atstovai  viso gyvenimo eigoje palaiko puikius santykius su savo vaikais.

Skorpionai – kontroliuojantys tėvai.

Skorpionai pasižymi galinga energetika, kuri gali kompensuoti ir trūkstamą bendravimo su vaikais patirtį, ir elementarų suvokimą apie auklėjimą. Jau vien savo buvimu jie daro neįtikėtiną poveikį vaikams, kuris iš vienos pusės juos ramina, o iš kitos – domina. Bet jie greitai pavargsta nuo vaikų ir jiems reikia laiko atsistatyti.

Šauliai – aktyvūs tėvai.

Šauliai betarpiški auklėjimo klausimais ir jie neturi daugelio zodiako ženklų būdingo jaudinimosi dėl vaikų. Vaikas jiems paprastas žmogus, ir jie nebėgs pas jį vos surikus. Tačiau tai visiškai nereiškia kad kaip tėvai jie neatsakingi ar abejingi. Šaulio interesas auga augant jo vaikams, taigi iki to momento, kai mažylis pradės aiškiai formuluoti savo mintis, didelė tikimybė, kad jie taps geriausi draugai.

Patiko? Tęsinys rytoj.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353