Norite sužinoti, kokie tėvai išeina iš skirtingų Zodiako ženklų?

Vėžiai – globojantys tėvai.

Vėžiai labai rūpestingi ir dėmesingi tėvai,kurie su didžiuliu entuziazmu saugo savo atžalą. Jų pasaulis visiškai priklauso vaikams. Jie užtikrina labai rūpestingą, šiltą ir komfortišką šeimyninę aplinką, bet per didelis jų nerimastingumas eina ne į naudą, ir yra rizika išauginti kaprizingus ir išlepintus vaikus.

Liūtai – pasipūtę tėvai.

Liūtai – dosnūs ir pasiaukojantys tėvai, ir jie tiesiog užverčia dovanomis savo vaikus. Jie svajoja, kad jų vaikai išaugtų sėkmingi, todėl stengiasi išvystyti vaikui kuo daugiau gebėjimų, duoti patį geriausią išsilavinimą, garantuoti aprūpintą ateitį. Tačiau yra ir kita pusė. Išvarginti Liūto despotiškumo, vos ištrūkę į studentiško gyvenimo laisvę tokie vaikai stengiasi atsigriebti už praleistus linksmybių metus ir dažniausiai prisipildo pasibjaurėjimu tam, ko juos mokė vaikystėje.

Mergelės – tėvai-perfekcionistai.

Mergelės – tvarkos ir tvarkingumo šalininkai ir būna pernelyg kritiški. Tačiau geriausiai pasireiškusios, Mergelės gali įvesti tvarką chaose (labai būtinas įgūdis vaikams) ir apginkluoti savo vaikus praktinėmis žiniomis. Naudingi ir efektyvūs įgūdžiai, įgyti vaikystės metais, ateityje tikrai gali praversti vaikams, palikdami juos dėkingais už tėvų įdėtas pastangas. Kartu su tuo Mergelės- tėvai – kieti diktatoriai, nepakenčiantys prieštaravimų iš vaikų.

Patiko? Tęsinys rytoj.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353