Kiekviena moteris žino, kaip sunku parinkti tinkamo dydžio liemenėlę. Net ir vieno ir to pačio modelio apatinis trikotažas „priglunda“ skirtingai. Tokias prekes internetu mažai kas perka, nes neaišku, ką įsigysi.

Visgi net ir parduotuvėje pirkdama, susiduri su sunkumais. O ir nemažai laiko reikia tinkamai prekei rasti.

Ką gi daryti? Štai keletas patarimų.

Traukite apatinę gumelę

Viena moteris, dirbanti apatinio trikotažo parduotuvės konsultante, nurodė parametrus, kurių reikia, kad tinkamai išsirinktumėte liemenėlę. Svarbiausia – apatinė gumelė. Ja derinama visa liemenėlė pagal jūsų figūrą. Ji turi būti patogioje vietoje po krūtine ir prilaikyti pati biustą. Bet neturi būti pernelyg laisva.

Gumelė turėtų temptis ne daugiau kaip 4–5 cm. Jei ji tempiasi daugiau, liemenėlė neatitiks savo numatytosios paskirties.

Jei gaminys su lankeliais

Tokio tipo liemenėlės labai gerai prilaiko krūtis, jei lankeliai gerai priglunda prie kūno. Jie neturi spausti, turi būti per krūtinės vidurį. Jie turi visiškai atsilenkti atgal.

Dirželių reguliavimas

Jei tinkamai pasirinkote liemenėlės kaušelius ir apatinės gumelės plotį, galima teigti, kad užduotis įvykdyta. Galima eiti prie kasos. Visigi reikia išspręsti dar vieną klausimą.

Būtent, kaip bus reguliuojami dirželiai. Jie užtikrina, kad gaminys gerai priglustų. Dirželiai neturi prilaikyti krūtinės. Jų užduotis – kad kaušeliai būtų tinkamoje vietoje.

Niekada neužmirškite „dviejų pirštų“ taisyklės. Peties srityje po dirželiu galime užkišti du pirštus. Štai jums ir garantija, kad radote tinkamo dydžio liemenėlę.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353