Vaikinai išgelbėjo mažą rusvą katinėlį su neįprastomis letenomis

346
Patinka? Duok Like!

Kartą vaikinai ėjo iš darbo ir prie šiukšlių konteinerio pastebėjo mažą bejėgį padarą, kuris labai kniaukė iš visų jėgų. Žinoma, jaunuoliai negalėjo praeiti pro šalį ir pasiėmė mažylį.

Kai jo letenas prausė po vandens srove, naujieji šeimininkai pastebėjo, kad jo pirštukai visai ne tokie, kaip kitų katinų. Pagalvėlė turi išlinkimą, kai kurie nagučiai neišsivystę, o du nagai – priešingai – styro kaip peiliukai ir neįsitraukia!

Galbūt dėl to mažylį kažkas ir paliko gatvėje. Veterinaras pasakė, kad letenėlės netrukdys augintiniui – tai tiesiog tokia ypatybė.

Liova, taip pavadino kačiuką, šokinėjo, bėgiojo ir krėtė išdaigas su tokiu pat greičiu, kaip ir kiti jo amžiaus uodeguočiai!

Dabar katinui jau 4 mėnesiai ir tai jau ne Liovuška, o tikras karalius Liūtas! Be to, jis kasdien pasitinka savo šeimininkus prie durų, kad pasiprašytų ant rankų.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353