Šuo laukia šeimininkės prie jos darbo. O žmonės nežino, kaip paaiškinti šuniui, kad ji daugiau neateis

771
Patinka? Duok Like!

Atrodė, kad beglobei kalei Biankai pagaliau nusišypsojo sėkmė ir ji atrado nuostabią šeimininkę, vardu Judžinija Franko. Moteris buvo knygynėlio savininkė. Bet deja, visai neseniai ji mirė sustojus širdžiai.

Bianka gyveno Judžinijos kieme. Moteris neleisdavo šuniui užeiti į namą, tačiau nuolat šėrė ir rūpinosi juo. Kiekvieną dieną augintinė lydėdavo šeimininkę į knygyną, o pati likdavo sėdėti prie įėjimo ir laukti, kol baigsis darbo diena. Po to, kai šeimininkė mirė, Bianka, nesulaukusi jos ryte, pati patraukė į knygynėlį ir sėdėjo ten iki vakaro. Taip truko savaitę. Vietiniai gyventojai žinojo visą tiesą apie Judžiniją ir labai gailėjo šunelio.

Nerina Irutija, asmeniškai pažinojusi Franko, Twitteryje papasakojo istoriją apie nelaimingą šunį, laukiantį savo šeimininkės. Istorija nuskambėjo plačiai ir vietiniai reporteriai paėmė iš moters interviu. Ji papasakojo, kad knygyno savininkė buvo labai gera moteris. Ji šerdavo benamius šunis, kurie ją džiugiai pasitikdavo gatvėje.

Judžinija vaikų neturėjo, jos knygynas atiteko sūnėnams, o Bianka ėmė rūpintis kaimynai.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353