Naminis limonadas: paprastas receptas

848
Patinka? Duok Like!

Daugeliui šis gėrimas asocijuojasi su vasara ir saule, tačiau, mūsų nuomone, juo galima mėgautis bet kuriuo metų laiku.

Taigi, pažiūrėkime, ko mums tam prireiks:

  • vanduo (2 l)
  • cukrus (apie 400 g)
  • citrinos rūgštis (4 arbatiniai šaukšteliai)
  • mėta (1 pundelis)

Galima imti gazuotą arba negazuotą vandenį. Rinktis jums!

Imkimės ruošimo!

  1. Pačioje pradžioje imame puodelį ir pilame vandenį. Paskui dedame rūgštį ir cukrų, visa tai sumaišome. Kai vanduo užvirs, reikia truputį sumažinti ugnį ir palikti visą turinį puodelyje virti dar 7-10 min. Padarėte? Puiku!
  2. Taigi, mes paruošėme sirupą. Jei jūs norite gauti kartesnio skonio limonadą, reikia kruopščiai nuplauti citrusinių žievę. Galite jos net nelupti , jei norite ypač išskirti šį prieskonį, o jei truputį – sutarkuokite tik žievelę. Nieko baisaus tame nėra. Svarbu,kad gėrimas būtų jums prie širdies. Jei nenorite šio prieskonio, tai turite nulupti visą žievę. Štai kaip paprasta! Tik po to  reikia smulkinti juos ir nuplautą mėtą. Galima naudoti blenderį. Pasirinkote tinkamą variantą? Puiku!
  3. Taigi, dabar pilame karštą sirupą ir leidžiame gėrimui ataušti iki kambario temperatūros. Pavyko? Po to reikia jį perkošti.
  4. Pačioje pabaigoje skiedžiame gėrimą bet kokiu vandeniu (1 stiklinė). Viskas! Gėrimas paruoštas!

Kad pajustumėte ne tik skoninį, bet ir estetinį malonumą, siūlome papuošti gėrimą bet kokiu prieinamu ir mėgstamu būdu. Mėtos šakelės, citrina, laimas – štai keli variantai, kurie padės jums šiuo klausimu.

Dėkojame, kad skaitote mūsų straipsnius! Pasidalinkite su mumis savo nuomone.

Bonusas

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353