Mažą juodą šuniuką paliko gatvėje kartoninėje dėžėje ir pridėjo raštelį

787
Patinka? Duok Like!

Kaip rašė Egziuperi: „Mes atsakingi už tuos, kuriuos prisijaukinome“. Vargu ar kas nesutiktų su šiuo posakiu. Suaugę supranta, kad naminis augintinis – tai ne koks nors žaisliukas, o beveik pilnavertis šeimos narys, kuriam reikia dėmesingos priežiūros. Tačiau daugelis vaikų to nesuvokia. Vienas berniukas negalėjo susidoroti su atsakomybe ir nusprendė palikti šuniuką dėžėje prie mokyklos durų.

Tai nutiko Amerikoje. Aplinkiniai tvirtina, kad berniukas užėjo į mokyklą, pastatė dėžę su gyvūnu prie durų ir tuoj pat išbėgo lauk. Į dėžę iškart atkreipė dėmesį mokyklos kiemsargis. Vyriškis nusprendė pažiūrėti, kas joje ir be šunelio aptiko dar ir raštelį.

„Atleiskite, šis šuniukas benamis, lauke šalta, todėl mes nusprendėme atiduoti jį jums. Prašome, raskite jam gerus namus“ – taip buvo rašoma raštelyje. Gyvūnas neatrodė kaip valkataujantis šuniukas, jis buvo švarus ir prižiūrėtas.

Kiemsargis perdavė šunelį vienai mokytojai, neabejingai gyvūnams. Ši su malonumu priėmė jį laikinai ir ėmėsi ieškoti jam šeimininkų. Šuniukas pasirodė esąs mergaitė, mokytoja pavadino ją Snaige.

Moteris kreipėsi pagalbos į šunų gelbėjimo centrą. Ten gyvūnui padėjo rasti šeimininkus. Dabar mažylė yra gerų ir patikimų šeimininkų, apsupusių ją meile ir rūpesčiu, rankose.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353