Mano mamai 79 metai, ji susirado mėgstamą užsiėmimą. Rodau, kuo ji užsiima…

16371
Patinka? Duok Like!

Žiemą laisvo laiko labai daug, pagrindiniai darbai šiuo metu – kūrenti katilą, kad namie būtų šilta ir jauku, ir kasti sniegą.

Todėl lieka daug laisvo laiko, kurį galima naudingai ir maloniai išnaudoti. Tai reiškia užsiimti rankdarbiais.

Pagrindinė auksarankė mūsų šeimoje, žinoma, mano mama. Tai bent pavyzdys! Niekada nesėdi be darbo, visada kažkuo užsiima. Tai kojines mezga, tai puodkėles naujas pasiuva, iš senų taburečių sumeistravo gražius pufus, tačiau pagrindinė jos meilė – tai pynimas iš popierinių vamzdelių.

Šiam užsiėmimui ji atsidavusi jau daugiau nei 10 metų. Per šiuos metus pripynė daugybę įvairiausių dėžučių, skrynelių, duoninių, lėlių baldų, gaubtų ir net pufų, visko ir neišvardinsi.

Aš jau ne kartą rodžiau jos darbus, o šiandien paruošiau nedidelį paskutinių jos darbų, kuriuos ji padarė šią žiemą, rinkinį. Pažiūrėkime, kas jai išėjo.

Galbūt kažkas pažiūrės į jos rankdarbius ir pasisems įkvėpimo pats užsiimti kažkuo gražiu ir naudingu. Juk mano mamai jau beveik 79 metai, o ji pati studijuoja naujas technikas, bando pinti įvairius ornamentus, niekada nesikartodama.

Tai talpus krepšys su dangčiu. Mes pripildėme jį vaisių, saldumynų ir nusiuntėme į bažnyčią.

Skrynelė, kurią mama padovanojo vienai draugei.

Nedidelis krepšelis, į kurį galima dėti duoną, sausainius, saldainius.


Na ir dar daug ko…

Aš tikiuosi, jums patiko mano apžvalga. Tiesiog noriu parodyti, kad bet kokiame amžiuje galima rasti mėgstamą užsiėmimą ir amžius tam ne kliūtis! Bandykite!

Ir negalvokite apie savo amžių!

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353