Kodėl vietnamietiška „Žvaigždutė“ visada yra mano kosmetinėje. 10 naudingų šio balzamo savybių

6968
Patinka? Duok Like!

– Jei įgėlė uodas, reikia balzamu patepti įgeltą vietą ir skausmas dings, o patinimas ir niežulys greitai praeis. Žygiuose į gamtą ši priemonė atbaido net erkes.

– Mylimas augintinis sukelia nemalonumų draskydamas sofą? Ne bėda, užtepkite truputį tepalo ir katinas nesiartins prie tos vietos. Taip pat reikia apdoroti tas vietas, kur gyvūnas ženklina teritoriją. Aštrus kvapas atbaidys niekadėją.

– Šiltais vasaros vakarais dedu atidarytą balzamo indelį šalia lovos ir visokie mašalai bei uodai nė nesiartina prie lovos.

– Žvaigždutė padės, jei remonto metu jūs išsitepėte rankas dažais ir neturite valomosios priemonės. Vatos diskeliu paimkite truputį tepalo ir patrinkite nešvarią vietą, dažai nusivalys.

– Balzamu galima įtrinti lipdukus ir jie lengvai nusilups nuo paviršiaus.

– Jei jūsų avalynės spintoje atsirado nemalonus kvapas, žvaigždutė bus aromatizatorius. Eteriniai gvazdikėlio, eukalipto ir cinamono aliejai kovos su bakterijomis ir dezinfekuos orą bei pačią avalynę.

– Jei naudojate oro drėkintuvą, tai nedidelį balzamo kiekį galima įdėti į rezervuarą su vandeniu.

Vyks patalpos dezinfekcija ir tuo pačiu nemokama peršalimo ligų profilaktikos procedūra.

– Tokie odos pažeidimai, kaip įbrėžimai, mėlynės, nedideli nudegimai – kasdienis dalykas. Reikia patepti skaudančią vietą žvaigždute ir skausmas praeis greičiau. O vaškas, esantis tepalo sudėtyje, sukurs apsauginį barjerą nuo nešvarumų.

– Jei jus supa kelionėje, pabandykite patepti nedidelį balzamo kiekį po nosimi ir kelią pakelti bus lengviau.

– Na ir žinoma – tai puiki priemonė nuo slogos ir inhaliacijoms.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353