Avinas

Avinas nesiruošia gruodžio 31-ajai – ne tas lygis. Normalus Avinas per 60 sekundžių surašo viską iki pat Trijų Karalių, o dar geriau – iki Užgavėnių. Pirtelė! Rogutės! Ir žydukai!

Jei Avino biudžetas nedidelis, tai jis pats imsis pirtininko vaidmens, pabus ir už arklį, ir už vadeliotoją, pats pašoks persirengęs lokiu.

Jei Avino lėšos nelabai ribotos ir visgi jis pagaus kuražą, tai į sausio pabaigą nelabai blaivi Žemė rizikuoja atsitrenkti į dangaus ašį. Tam Avinams nereikia laiko pasiruošimui – jiems tai išeina savaime…todėl sausio 1 jie kažkokiu būdu gali atsidurti Tailande, ant palmės su baltos mišrainės dubeniu.

Jautis

Pas klasikinius Jaučius šventė suplanuota pagal valandas dar kovo mėnesį. Statistinis Jautis tiksliai žino, kur jis eis, kuo jis bus apsirengęs ir kaip jis „nė už ką negers“.

80 lygio Jautis pradeda virti šaltieną likus 2 savaitėms iki šventės. Likus 5 minutėms iki laikrodžio dūžių pas Jaučius pilna orkaitė maisto, o pats Jautis , užsirakinęs vonioje, rašys ketvirčio ataskaitą, kadangi jam irgi reikia ją pabaigti.

Tiesą sakant, ties ketvirčio ataskaitos baigimo planais puiki harmonija ir sugrius.

Kadangi Jaučių, kurie „nė už ką negeria“ – nebūna.

Kur patrauks išgėręs Jautis? Kur tik nori. Nors ir pas Aviną, į pirtį ar važinėtis rogėmis…

Dvyniai

Nauji metai pas Dvynius ateina netikėtai.

„Kuria prasme – šiandien 31?!- sutrikę tikslinasi jie, – „juk vakar buvo Kalėdos!!!“

Po ko Dvyniai keliskart suklapsi akimis žiūrėdami į kalendorių ir tuomet užsisuka…

Nugalėdami fizikos dėsnius viena ranka, Dvyniai paverčia mūsų planetą juodąja skyle, kur minutė pavirsta begalybe. Klasikiniai Dvyniai per tris likusias senųjų metų valandas sugeba apsikirpti jau uždarytoje kirpykloje, paruošti užkandžių dvidešimčiai asmenų ir parašyti naujametinę pjesę svečiams.

Po to krenta į krėslą ir stena:

„Duokite jau išgerti, fašistai“.

Vėžys

Naujieji metai Vėžiui – intymi, svajinga šventė, ir planuojama atitinkamai.

Arba šeima, arba patys artimiausi draugai. Todėl kad tai jam svarbu.

Bet visa tai turi prasmę, jei Vėžio kas nors neapdairiai neprigirdys: girtas Vėžys pavirsta Avinu ir taip pat gali atsitiktinai nusipirkti bilietus į Tailandą.

Išsiblaivo maždaug vasarį… kažkur Samoa.

Arba Labanoro girioje, jei visus bilietus į Tailandą išpirko Avinai…

Bonusas

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353