Liūtas

Liūtui kaina nesvarbi. Jis ruošiasi šventėms kruopščiai ir apgalvotai. Viską sudėliodamas ir apmąstydamas. Su spindesiu, blizgučiais ir liepsnelėmis.

Pas jo svečius bus pats skaniausias maistas, įdomiausia kultūrinė programa ir geriausios dovanos. Svečiai sėdės prie gražiausios eglutės ir klausysis kiečiausios muzikos.

Ir visus šiuos gyvenimo džiaugsmus Liūtas padovanos savo artimiesiems visiškai neatlygintinai. Jam visiškai pakanka to fakto, kad jūs, niekingieji, aiškiai suvokiate, kas čia žvėrių karalius.

Mergelė

Mergelė imasi ruoštis Naujiesiems metams labai rimtai. Viskas turi būti idealu!

Todėl prieš Naujuosius metus būtinai reikia padaryti remontą! Na kaip gi be jo!

To pasekoje svečiai gruodžio 31-ąją Mergelei padeda klijuoti tapetus. Laikrodžiui mušant vidurnaktį, Mergelės namuose atidaro ne šampaną, o dažų skardinę, o vietoj baltos mišrainės ant stalo – cementas. Užtai Naujiems metams – nauji namai, o ir dažų prisiuosčius galima žiūrėti žydrąjį žiburėlį 3D net be akinių!

Svarstyklės

Svarstyklės pradeda planuoti Naujųjų sutikimą likus mėnesiui ar dviem. To pasekoje joms gaunasi kokie 5 variantai, plius 3 atsarginiai. Galiausiai taip ir nenusprendusios savo Naujųjų likimo, Svarstyklės numoja ranka ir ima tiesiog laukti gruodžio 31-osios, kol kas nors paskambins pirmas ir pakvies švęsti.

Bet skambina tik Avinas, kažką šūkauja apie pirtį, roges ir žydukus…

Skorpionas

Oooo…Skorpionas ruošiasi.

Pasivadinai Skorpionu – lįsk į blizgučius! Skorpionas tiesiog negali be dėmesio ir susižavėjusių žvilgsnių.

Net jei Naujųjų naktį jam teks praleisti su meškos kostiumu, jis vis tiek pasidarys brazilišką epiliaciją, manikiūrą, pedikiūrą ir šukuoseną kaip pas Holivudo žvaigždę.

Ir tegu šio grožio niekas nepamatys, už tai pas Skorpionas žinos, kad jis nuostabus!

Bonusas

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353