Jei vyras jus myli, jis nedarys šių 3 dalykų

52038
Patinka? Duok Like!

Laimingi santykiai būna tik tarp tų žmonių, kurie vertina vienas kitą ir gerbia. Jei jūs jaučiate, kad vyras ima elgtis su jumis nepagarbiai ar daryti šiuos 3 dalykus – tai pagalvokite. Šalia jūsų ne tas žmogus.

Kontroliuoja, ką jūs darote

Kiekvienas skambutis, kiekvienas žingsnis ir net pasivaikščiojimai su drauge – jei vyras jus kontroliuoja, reiškia jūs jau narve. Jis jumis nepasitiki ir bando viską žinoti. Kam jums toksiški santykiai, kurie atneša vien stresą?

Apkaltina dėl problemų

O čia jau silpno vyro bruožai. Jei jis pats nesugeba susidoroti su savo problemomis ir viskuo kaltina jus, tai toks žmogus niekada nesuaugs ir netaps atsakingas.

Išjuokia jus

Pasijuokti kartu iš ko nors visada gerai santykiams, bet jei jūs jaučiate, kad vyriškio juokeliai ima jus užgauti, pasistenkite tai sustabdyti, kol nevėlu. Žmogus, kuris myli – niekada neskaudins.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353