Buvusi stiuardesė Šon Ketlin sukūrė Instagramoje puslapį, kuriame publikuoja šlykščias keleivių išdaigas. Puslapis yra labai populiarus. Skandalingų įvykių liudininkai įkelia vis naujus vaizdelius.

Ketlin įkūrė puslapį Passenger Shaming prieš vienuolika metų. Abonentų skaičius jau pasiekė 700 tūkstančių.

„Aš tiesiog jaučiau, kad privalau papasakoti apie nenormalius dalykus, kurie vyksta lėktuvuose skrydžių metu. Man rodos, tai vyksta visur. Aš nepriimsi pasiteisinimų, kad salonuose labai mažai vietos. Mes turim pripažinti, kad nebemokam elgtis kaip normalūs žmonės. O nuogos kojos, atleiskite, bet tai beprotybė“, – paaiškino buvusi stiuardesė.

Buvo atvejų, kai keleiviai surasdavo sėdynės kišenėje pakeleivio dantų protezą.

 „Žmonės galvoja, kad išleidę tam tikrą pinigų sumą skrydžio bilietui, tuo pačiu įgyja teisę, elgtis kaip jiems tik šauna į galvą. Deja, taip nėra. Jūs esate visuomeniniame transporte, o ne privačiame lėktuve, tai ne jūsų vieno svetainė. Taigi, turite elgtis padoriai, o asmenine higiena užsiimkite namuose“.

Ilgųjų reisų metu, kai kurie žmonės pradeda persirenginėti prie visų, nekreipdami į tai jokio dėmesio…

Ketlin matė daugybę laukinių keleivių, bet vieno iš jų ji niekada nepamirš: „ Džentelmenas padegė savo plaukus, kai rūkė kreką tualete.“

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353