Moteris suteikė Piktam kačiukui namus, o jis apvertė aukštyn kojomis visą jos gyvenimą

3222
Patinka? Duok Like!

Jauna moteris sutiko katytę, kurios snukutis turėjo piktą išraišką, ir ji pakeitė moters gyvenimą visam laikui.


Klerė iš Taivanio visada norėjo turėti katytę. Baigusi koledžą, ji ėmė rinktis sau pūkuotą gyvenimo palydovą, ir štai tada ji susipažino su Miau-Miau.
„Ji pabandė paliesti mane savo minkšta letenėle pro narvo grotas. Aš sužinojau, kad ją grąžino jos šeimininkai“, – sako Klerė.


Dešimties mėnesių katytė atrodė labai susijaudinusi žmonių pilnoje patalpoje, todėl Klerei neužteko jėgų palikti ją ten. „Mes įsivaikinom ją tą pačią dieną. Ji elgėsi labai meiliai ir mano šeima iškart ją pamilo“.


Miau-Miau buvo labai laiminga jaukiuose namuose. Ji tiesiog ėmė sekioti paskui kiekvieną šeimos narį, buvo nuolat jų draugijoje, masažavo juos letenėlėmis kiekvienu patogiu momentu.


Kai ji paaugo, dėmelės ant jos snukučio pasidarė tamsesnės ir labiau pastebimos.
„Dėl tų dėmelių ji panaši į Betmeną. Rytais ji mėgsta stebėti paukštelius pro langą, o po pusiaudienio – snausti su savo žmogiškąja senele.“
Kai Klerė yra darbe, Miau-Miau praleidžia didžiąją laiko dalį su senele. Miela katytė, žaisdama, pavergia žmonių širdis.


Kai Miau-Miau tapo vyresnė, jai diagnozavo hipertirozę. Klerė nusprendė surasti mylimai katytei pačią geriausią veterinarinę kliniką. Ji pasirinko Oregon Veterinary Specialty Hospital, esančią Bivertone (Oregono valstojoje).


„Aš mečiau darbą ir išsinuomojau namą Portlende“ , – sakė ji.
Mergina atvažiavo į Ameriką tam, kad išgydytų Miau-Miau. „Aš kasdien važiavau autobusu į kliniką, lankiau ją, kol daktaras nepasakė, kad ją išrašo“, – pasakojo Klerė.
Aš pasiėmiau ją į išnuomotą namą Portlende. Mums labai pasisekė – nuomotojas buvo puikus vaikinas ir labai mums padėjo“.

Katytė visai pasveiko ir susirado puikių draugų.
„Jie išgelbėjo mano mergytei gyvybę. Jai nebereikia gerti vaistų ir mes labai džiaugiamės dėl jos. Mums patiko Portlende. Nors mes ir išvykstam atgal į Taivanį, bet, tikiuosi, dar galėsime sugrįžti“.


Miau-Miau gyvena su savo šeima beveik dešimt metų ir pavirto pūkuota, žavinga kate.
Žiūrėkite video su Miau-Miau:

„Kai ji dar buvo maža, mano mama maitino ją šaukšteliu, stengdamasi nesutepti jos kailiuko ir ūsų, nes ji to nemėgo. Dabar jos abi dažnai snaudžia apsikabinusios“.
Sausio pabaigoje Klerė sukūrė Miau-Miau paskyrą Instagrame, kad turėtų kur dokumentuoti jos nuotykius namuose.


Klerė pradėjo gauti komentarus ir žinutes iš viso pasaulio – žmonės rašė, kad Miau-Miau labai panaši į jau mirusį, visiems žinomą Piktą katiną.

„Aš taip pat ilgiuosi Pikto katino. Džiaugiuosi, kad žmonėms patinka Miau-Miau. Tikiuosi, jos istorija įkvėps ir prajuokins daugelį.

Nors Miau-Miau ir atrodo rūsti, bet ji yra mieliausias ir labai laimingas augintinis!

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353