Kartą su žmona anksti ryte ruošėmės važiuoti su reikalais, o mūsų katė sėdėjo su mumis ir pusryčiavo. Ir štai mes sėdime virtuvėje trise, kai pasigirdo beldimas į langą. Viskas būtų nieko, bet mes su žmona gyvename 11 aukšte ir prie tokių netikėtumų neįpratome. Noriu pasakyti, kad per keletą metų gyvenant šiame name nė karto to nebuvo, todėl mes su ja smarkiai nustebę susižvalgėme.

Mūsų medžiotoja greitai nubėgo lango pusėn, iš kur girdėjosi beldimas. Žmona irgi nuskubėjo pasitikti mūsų netikėto svečio. Tai buvo balandis. Toks pilkutėlis, labai gražus ir visiškai neišsigandęs. Mes lengviau atsidusome ir ėmėmės vaišinti gerąjį naujienų nešėją.

Po to aš ėmiau ieškoti prietarų apie paukštį, kuris beldžia į langą ir pranašauja kokį nors stebuklą. Įsivaizduojate, aš radau gana didelį kiekį įvairių „pranašysčių“. Tarp jų buvo tiek gerų, tiek blogų. Norėčiau su jumis pasidalinti, jei jūs kartais panorėtumėte sužinoti, dėl visa ko.

Pradėsime nuo blogų reikšmių:

  • Pagrinde blogas permainas neša būtent juodi paukščiai. Tokia paukščio spalva sutinkama gana retai, bet reikia būti atsargesniam, susitikus su tokios spalvos balandžiu. Jis gali reikšti greitą blogų naujienų gavimą.

  • Jei balandis sužeistas ar leisgyvis – tai irgi link blogų naujienų ir ligų. Jei radote sužeistą balandį, tai padėkite, kad su jūsų artimaisiais viskas būtų gerai.

  • Štai tuo atveju, jei balandis ne šiaip beldžia, o  trenkiasi į langą, tai reikia laukti bėdos. Gali būti kažkas atsidurs skurde. Na o jei balandis įlekia į namus, reikia jį palesinti ir paleisti. Tikėtina, kad jūsų draugui prireiks jūsų paramos.

O štai ir geri ženklai:

  • Kartu su tuo yra ir pakankamai gerų prietarų, susijusių su balandžiu. Atkreipkite dėmesį į paukščio spalvą ir būklę.  Jei jis baltas ar pilkas – tai reiškia vestuves ir malonias naujienas. Sveika paukščio būklė, tarp kitko, taip pat kalba apie tai.
  • Balandžiai visada buvo laikomi taikos ir gerų naujienų pasiuntiniai.  Jie – patikimiausi paukščiai, todėl per juos perduodavo įvairius laiškus ir pranešimus. Jei prie jūsų lango stovi gražus sveikas paukštis ir atsargiai beldžia į langą – laukite gerų naujienų.
  • Be to, manoma, kad balandžiai pranašauja šeimos pagausėjimą. Tikėtina, toje šeimoje, kur nėra vaikų, bet sutuoktiniai ilgai laukia pagausėjimo, balandis praneša ateinantį džiaugsmą savo pasirodymu. Tada paukštį reikia palesinti ir paleisti.

Tikėti prietarais ar ne – jūsų reikalas. Aš taip pat iš pradžių į jo pasirodymą žiūrėjau skeptiškai. Bet pasirodė, gudruolis ant mūsų palangės pasirodė visai neatsitiktinai. Praėjus 3 mėnesiams nuo to netikėto beldimo mes sužinojome naujieną – žmona laukiasi vaiko. 

Na ir kaip dabar netikėti tuo?

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353