Graži gražiausių pasaulio vaikų mama – kaip ji atrodo dabar

10552
Patinka? Duok Like!

Prisiminkime gražuoles, kurių vardai buvo visų lūpose.

Nastia Kniazeva, Tilan Brando – jas vadino gražiausiomis mergaitėmis. Tačiau šis titulas išeina kartu su vaikų branda ir perduodamas kitiems. Dabar tai brolis ir sesuo, kurių vardai Dima ir Viola.

Neįprasta, tiesiog angeliška šių vaikučių išvaizda pakerėjo mados dizainerius, kas leido vaikams, nepaisant ankstyvo amžiaus, dirbti su žymiausiais prekių ženklais.

Ir tame nemažas jų mamos, kuri anksčiau ir pati buvo modeliu, nuopelnas. Tiesa, mamai nelabai pavyko, tačiau su modelių verslo „virtuve“ ji pažįstama ir laiku nukreipė vaikus į teisingą kelią.

Ir vaikai nenuvylė – tęsė mamos darbą ir pasiekė nemažą sėkmę. Juk ne veltui vaikus vadina mūsų atžalomis.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353