Bandelė su kiaušiniene viduje – populiariausi ir paprasčiausi pusryčiai

316
Patinka? Duok Like!

Kiaušinienė – populiariausi, paprasčiausi ir maistingiausi pusryčiai. Visos šeimininkutės turbūt nors kartą kepė kiaušinienę keptuvėje – o štai ar bandėte jūs kepti kiaušinienę bandelėje? Išeina labai įdomiai, gražiai ir skaniai!

Bandelė su kiaušiniene, kumpiu, sūriu ir šviežiais žalumynais viduje – paprastas ir originalus greitų pusryčių variantas! Gaunasi skaniausia švelni bandelė su traškia plutele, o viduje mūsų mėgstama kiaušinienė su kumpiu.

Ingredientai:

– 4 bandelės (jei bandelės sudžiuvusios, iš anksto užmerkite jas piene kelioms minutėms)
– 150 g kumpio
– 4 kiaušiniai
– 100 g kietojo sūrio
– ryšulėlis žalumynų

Paruošimas

1. Nupjauname bandelių viršūnėles, o viduriuką atsargiai išimame, palikdami gilią ertmę įdarui.

2. Supjaustome kumpį griežinėliais ir dedame į kiekvienos bandelės dugną. Atsargiai įdėkite į kiekvieną bandelę po kiaušinį, pagal pageidavimą pasūdykite baltymą.

3. Sumaišykite sutarkuotą kietąjį sūrį ir sukapotus žalumynus. Pabarstykite mišiniu mūsų bandeles.

4. Uždenkite bandeles viršutine dalimi, kurias mes nupjovėme pirmame paruošimo etape.

5. Suvyniokite kiekvieną bandelę į foliją ir pašaukite į 180 laipsnių orkaitę 10 min.
Tokios farširuotos bandelės paruošimui jūs sugaišite nežymiai daugiau laiko, nei paprastai kiaušinienei, tačiau tai labi skanu ir atrodo labai apetitiškai bei puošniai! Gero apetito!

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353