Meksikos dailininkas karikatūristas Angelas Boliganas Korbo gimė Kuboje San Antonio de los Banjoso mieste. Šis miestas gerai visiems žinomas, nes jame yra Humoro muziejus ir čia vyksta Tarptautinė humoro paroda. Matyt, būtent šioje aplinkoje ir susiformavo Angelo Boligano kūrybos stilius. Jis išgarsėjo savo nepaprastomis karikatūromis apie šiuolaikinį pasaulį, kurios ironiškos ir savotiškai gilios, keliančios didelį liūdesį ir priverčiančios apie daug ką pagalvoti.   

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

Bonusas

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353