Mergina laukė savo reiso dideliame oro uoste. Jos reisas buvo užlaikytas, ir jai teks laukti lėktuvo kelias valandas. Ji nusipirko knygą, pakelį sausainių ir sėdo į krėslą, kad praleistų laiką. Šalia jos buvo tuščia kėdė, kur gulėjo sausainių pakelis, o sekančiame krėsle sėdėjo vyriškis, kuris skaitė žurnalą. Ji paėmė sausainį, vyriškis irgi paėmė! Tai ją suerzino, bet ji nieko nepasakė ir skaitė toliau.

Ir kaskart, kai ji ėmė sausainį, vyriškis irgi ėmė. Ji visiškai pasiuto, tačiau nenorėjo kelti skandalo perpildytame oro uoste.

Kai liko tik vienas sausainis, ji pamanė: Įdomu pažiūrėti, ką padarys šis nevėkšla? Lyg perskaitęs jos mintis, vyriškis paėmė sausainį, perlaužė jį per pusę ir ištiesė jai, nepakeldamas akių. Tai buvo ta riba, po kurios ji atsistojo, susirinko savo daiktus ir išėjo.

Vėliau, kai ji įsėdo į lėktuvą, įlindo į rankinuką, kad pasiimtų akinius ir ištraukė pakelį sausainių…Ji staiga prisiminė, kad ji įsidėjo savo sausainių pakelį į rankinę. Ir žmogus, kurį ji laikė nevėkšla, dalijosi su ja sausainiais, neparodydamas nė lašo pykčio,tiesiog iš gerumo. Jai buvo taip gėda ir nebuvo galimybės ištaisyti savo kaltę.

Prieš pykdami …susimąstykite…

Galbūt NETEISŪS BŪTENT JŪS…

Bonusas

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353