24 katinų, visai gėdą praradusių

4380
Patinka? Duok Like!

Nei gėdos nei sąžinės – šį stabilų posakį, turbūt, sukūrė katinų šeimininkai. Juk šie augintiniai atėjo į namus aiškiai ne per prievartą, o greičiau dėl savo pačių naudos ir dėl savo nachališkumo.

Taip, jie puikiai slepia savo tikrąją esybę po minkštu kailiuku ir mielu murkimu, bet iš tikrųjų, laikas nuo laiko ima ir parodo savo tikrąjį klastingumą. Nuostabiausia, kad jei jie ir yra nubaudžiami, jie vis tiek drįsta sugrįžti, o mes jiems atleidžiame!

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

21.

22.

23.

24.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353