Žmonės abejingai ėjo pro senį, kuris gulėjo ant žemės

7955
Patinka? Duok Like!

Žmogiškumas yra tai, kas skiria žmones nuo gyvūnų. Bet deja, šią savybę dabar daugelis pamiršo, ir mums tikrai yra ko pasimokyti iš mūsų mažųjų brolių.

Ši istorija – pavyzdys, kaip žmonės gali būti abejingi svetimai bėdai, ir tik gyvūnai iš visų jėgų stengsis padėti šeimininkui.

Po važiuojamąją dalį lakstė šuo ir garsiai lojo. Dauguma vairuotojų apvažiuodavo jį, manydami, kad šis tiesiog bando vaikytis mašinas ir trukdo eismui.

Galiausiai gyvūnui pavyko patraukti neabejingo vyriškio dėmesį. Išlipus iš mašinos jam teko paeiti dar kelis šimtus metrų, kol jis suprato, kur jį veda šuo.

Šalikelėje be sąmonės gulėjo vyras. Ir niekas net nesustojo jam padėti. Greičiausiai todėl, kad jo drabužiai buvo labai prasti ir vietomis nelabai švarūs ir žmonės laikė jį girtuokliu.

Uodeguotojo gelbėtojo padėjėjas iškvietė greitąją pagalbą ir gydytojai pacientui diagnozavo širdies priepuolį. Visą laiką, kurį jis praleido mašinoje ir ligoninėje, šuo buvo šalia.

Kai vyriškis ėmė taisytis, jis papasakojo, kad augintinės vardas Čikita ir ji – jo ištikima draugė jau daugelį metų.

Tą dieną jis tiesiog vaikštinėjo su šunimi, kai staiga pasijuto blogai. Ir jei ne Čikita, vargu ar jam būtų pavykę išgyventi.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353