Visi žino, kad yra gerų ir blogų prietarų. Jei jūs jau pastebėjote kokį nors ženklą ir pasąmonės lygmenyje lauksite, kad jis išsipildytų, tai jis ir išsipildys – geras arba blogas. O kadangi mintys materializuojasi, reikia prisiminti ne tik blogus, bet ir gerus prietarus. Yra 7 ženklai, kurie visada veikia.Visi juos žino, ir visada apie juos prisimena. Net jei apie juos negalvosite, jie vis tiek išsipildys.

 1. Jei jūs labai ilgai laukiate savo autobuso, užsirūkykite. O dar jei ji bus paskutinė pakelyje, tada galite neabejoti, autobusas šast, ir jau atvažiuoja.

2. Nepatinka šlapti lietuje? Tai ne problema! Tiesiog visada nešiokitės lietsargį. Tada jums tikrai nėra ko bijoto! Lietus nelis jokiu būdu!

3. jeigu tau liūdna ir vieniša, niekas neskambina ir neužeina – tiesiog imk ir prisileisk kvapnią vonią, ar eik į dušą. Pamatysi, kaip visi iškart tave prisimins. Ims skambinti, siųsti sms, o giminaičiai užsimanys tave aplankyti.

 4. Geriausias būdas apie save priminti buvusiam vaikinui arba tavo pavyduoliams – tai ne pasivaikščiojimas, apsivilkus naujus apdarus ir su nauja šukuosena, ir ne puiki fotografija tinkle. Supranti apie ką aš? Teisingai, išeik į parduotuvę arba išnešk šiukšles, apsivilkusi seniausius, nudrengtus naminius drabužius. Tu sutiksi iškart visus, patikėk manim.

 5. Jei abejojate, ar pasimatymas pavyks, tiesiog prieš išeinat, palik namuose betvarkę, neplauk indų ir vonioje būtinai palik britvą, ir šiukšlių kuo daugiau. Tada pasimatymas tikrai baigsis tavo namuose.

 6. Tu turi svarbių planų ir neturi su kuo palikti vaiko? Žinau, kaip tai ištaisyti. Tiesiog sukelk namuose tikrą chaosą, išmesk visą maistą, išmėtyk daiktus ir žaislus, tada tavo anyta arba uošvienė tikrai užsimanys užeiti pas tave ir pažaisti su anūkais.

7. Jeigu jūsų vaikas ilgai nepareina namo, nekelia telefono, jūs jau išgėrėte visus pasaulio raminamuosius ir nežinote, ką veikti toliau? Tiesiog pasiūlykite vyrui surengti jūsų dviejų vakarą. Pamatysite, jūsų vaikas iškart pasibels į duris.

Tikėkite tik gerais prietarais. Tada jūsų gyvenimas bus linksmas ir įdomus. Tik nepamirškite Merfio dėsnio.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353