Vyrai, niekada neleiskite savo moteriai užmigti ašarose

1768
Patinka? Duok Like!

Gulti miegoti su įžeidimais ir pykčiais – bloga idėja visiems. Tačiau moterims tai išvis pražūtinga.

Galbūt dėl to, ką ji pasakė per vakarienę. O gal tu tiesiog įsižeidei dėl kokios nors jos žinutės.

Ar gal ji nepakėlė ragelio, kai skambinai jai, kad paimtum iš darbo. Patikėk, nė vienas iš šių dalykų nevertas to, kad ant jos pyktum. Kai tu ant jos pyksti, ji negali užmigti.

Kiekvienas tavo pasakytas įžeidžiantis žodis aidu skambės jos galvoje, kol netaps vienintelis, ką ji žino. Ji vartysis lovoje, galvodama, kad pasielgė ne taip. Persukinės jūsų pokalbius, bandydama tiksliai nustatyti, kur suklydo.

Įtikinės save, kad tu jos nebemyli ir begalinės ašaros tekės iš jos akių. Laikas nuo laiko ji žiūrės į telefoną, tikėdamasi ten pamatyti susitaikymo žinutę nuo tavęs, o jei nepamatys, tai eis iš proto dar labiau.

Ji kovos su noru parašyti tau pirma, nes galvos, kad tai tik erzina tave, ir tai žudo ją iš vidaus. Ji nemiegos visą naktį, pergyvendama dėl jūsų santykių. O kai pabus ryte, jos pagalvė bus permirkusi nuo ašarų ir ji dar truputį paverks.

Ji prisimins, kas buvo vakare ir visiškai neteks prasmės pasitikti naują dieną. Ji negalės normaliai galvoti, nes jos smegenys išsekusios pergyvenant dėl jūsų.

Viskas, ko ji norės – pasikalbėti su tavimi, vieninteliu žmogumi, kuris gali viską išspręsti. Tačiau ji nenusipelno to, kas leidžia jai užmigti su jausmu, kad ji negeidžiama ir nemylima.

Ji nusipelno vaikino, kuris tikina ją, kad viskas bus gerai. Ji nusipelno vaikino, kuris nepamiršta linkėti jai „labos nakties“ ir sakyti „labas rytas“.

Ji nusipelno to, kuriam bus prioritetu. Ji nusipelno to, kas nori kalbėtis su ja tiek pat, kiek ir ji nori kalbėtis su juo. Ji nusipelno tik geriausio.

Taigi, nenuvilk jos. Niekada neužbaik dienos barniu. Elkis su ja kaip su princese, nes vienąkart ji taps tavo karaliene. Ką tu duosi moteriai, tą ji atiduos tau šimteriopai. Jei mylėsi ją besąlygiškai, ji tave mylės net daugiau.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353