Vienatvė dabar laikoma liga

886
Patinka? Duok Like!

Daug pavojingesne, nei daugelis kitų ligų; ir mirtingumas dėl vienatvės taip pat padidėjęs. Kas sukėlė vienatvės epidemiją – suka galvas psichologai. Iš kur atsirado ši neganda?

Manau viskas paprasta. Pirmiausia tie patys psichologai mokė galvoti pirmiausia apie save. Mylėti save. Daryti viską, ką nori. Kas naudinga ar reikalinga. Jėgas ir laiką naudoti tik sau. Jei kažkas nepatinka kitame žmoguje, reikia nedelsiant nutraukti santykius. Na ir kita, ką galima perskaityti ir išgirsti iš daugumos psichologų.

Visiškai aišku, kad egoistas, kuriam rūpi tik jis pats, niekam nereikalingas ir neįdomus. Jei jis ne genijus ir ne didi asmenybė, apdovanota neįtikėtinomis galiomis.

Arba nuostabiu grožiu – Helenės ar Antinos. Toks paprastas egoistas, nelabai įdomus ir nuobodus – na kam gi norėsis su juo bendrauti, ieškoti jam pramogų ir aptarnauti jį?

Pirmiausia užkrėsdavo egoizmu, po to nustebę pamatė pasekmes. Pasirodo, egoistams nuobodu vieniems su kitais. Kiekvienas sėdi savo kampe su savo žaislais ir laukia odžių ir paslaugų iš kitų. O tie kiti patys egoistai. Ir patys nori būti aptarnauti ir girdėti jiems skirtas odes.

Jei nenusileisi, nesidomėsi kitais žmonėmis, neatleisi, kalbėsi ir galvosi tik apie save, niekuo nesidalinsi – tai ir yra kelias į vienatvę. Ypač, jei kalba eina apie paprastą eilinį žmogų, o ne apie kokį genijų ar imperatorių.

Žinoma, vienatvėje gali atsidurti seni ir ligoti žmonės. Arba laikinai patekę į blogą situaciją žmonės,- taip pat gali susirgti vienatve.

Bet šį vienatvės epidemija – „egoizmo viruso“ pasekmė, kurį nuosekliai platino kai kurie specialistai…

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353