Kai solidaus amžiaus moterys lieka vienos, jos jaučiasi laimingos. Juk šalia nėra vyriškio su savo skauduliais, niurzgėjimu ir zyzimu. Ji viena ir ją viskas tenkina. Tačiau ateina momentas, kai joms norisi artumo, romantinių santykių su priešingos lyties atstovais.

Viena mūsų sekėja pasidalijo su mumis savo istorija.

„Aš tapau našle prieš 12 metų. Našlės statusas man tiko, ir aš jaučiausi ramiau. Tačiau dabar, po šitiek metų, aš susimąstau apie tai, kad norėčiau artimų santykių. Mano amžiaus seniai manęs netraukia. Taip, jie rodo dėmesio ženklus, bet jie man truputį bjaurūs. O su jaunais man net nepatogu galvoti apie artumą. Tai man gėdingas reiškinys. Gaunasi užburtas ratas“.

Psichologo atsakymas:

„Gerbiama Natalija. Aš suprantu jūsų norą būti kažkam artima  ir tai visiškai normalus reiškinys. Jūs norite būti kažkam reikalinga, kažkuo rūpintis ir kad jus mylėtų. Tačiau leiskite pastebėti, kodėl jūs laikote santykius su jaunesniais vyriškiais gėdingais? Jūs galite pradėti pokyčius nuo savęs. Dažniau rūpindamasi savimi, būdama laiminga jau dabar, jūs trauksite jaunesnių žvilgsnius. O iš šios armijos gerbėjų jūs galite išsirinkti patį tinkamiausią jums dūsautoją!“

Taip, šis klausimas gana sudėtingas ir truputį diskutuotinas, kadangi vis tiek atsiras žmonių, kurie pasakys, kad užmegzti santykius 60-ies ar 70-ies jau nenormalu. Leiskite pastebėti, moteris visada gali likti geidžiama ir patraukli! O norėti artumo net solidžiame amžiuje gali visi. Kritikuoti ją ar jos norus niekas neturi teisės.

Šiuolaikinis pasaulis jau priima moteris kitaip. Jei anksčiau moterų veiklos sritys susiliedavo į vieną ratą, tai dabar jas galima pamatyti įvairiose veiklos sferose. Jei anksčiau 50-ies metų moterys jau buvo laikomos senutėmis, tai dabar net 60-metės močiutės gali iš naujo tekėti ir pradėti naują gyvenimą.

O juk kai kurie jauni žmonės nekantrauja atiduoti savo vaiką aiklėti močiutei , kol ji pati dirba ir mėgaujasi savo gyvenimu.

Tačiau tie laikai jau praėjo!

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353