Vaikystėje iš jo juokėsi dėl nosies, o dabar jis paklausus modelis

2694
Patinka? Duok Like!

Džastinas Stiuartas – vaikinas iš Amerikos, jis gimė su labai neįprasta nosies forma.

Gydytojų išvadoje buvo nurodyta „frontalinė kaktos-nosies displazija“. Kaip sako pats Džastinas: „Tai ne nosis, o tiesiog odos gabalas su šnervėmis“.

Na ir nesaldu jam buvo mokykloje, klasiokai nuolat juokėsi iš jo išvaizdos, jam net davė.

Voldemorto pravardę (personažas iš „Hario Poterio“). Vaikinas labai pergyveno, jis nemėgo be reikalo rodytis žmonėse, nežiūrėdavo į veidrodį ir tiesiog nekentė savo išvaizdos.

Vienintelis žmogus, kuris jį visada palaikė ir laikė unikaliu, buvo jo mama. Būtent jos dėka jis kasdien vis labiau pasitikėjo savimi.

O koks buvo Džastino nustebimas, kai jam socialiniuose tinkluose atėjo pasiūlymas dirbti modelių agentūroje. Jį pakvietė fotografuotis.

Iš pradžių vaikinas jautėsi nejaukiai , bet paskui pradėjo priprasti prie modelio vaidmens. Jo fotografijos sudomino kelis didelius prekės ženklus ir jis pasirašė pelningą kontraktą su vienu jų. Apie tai Džastinas negalėjo net svajoti!

Šiandien jaunuolis bendradarbiauja su tokiomis žymiomis kompanijomis kaip Tommy Hilfiger, Wrangler, Adidas.

Džastinas dalijasi, kad taupo pinigus investavimui į savo išsilavinimą, jis nori įstoti į universitetą ir gauti komunikacijų bei ryšių su visuomene diplomą.

Žmonės pravardžiavo jį, jis netikėjo savimi. Bet tai, kas vertė jį drovėtis, atnešė Džastinui sėkmę.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353