Vaikinas paėmė benamį kačiuką, prie kurio buvo pritvirtintas raštelis

215
Patinka? Duok Like!

Malaizijoje nutiko miela istorija, kuri sujaudino visą internetą. Arifas Ihramas (Malaizijos gyventojas) rado gražų benamį kačiuką. Šis radinys turėjo įtakos jo gyvenimui ir dovanojo laimę.

Sutuoktiniai pavargo nuo draudimų, susijusių su covid-19. Nebuvo pramogų ir galimybių, porai pasidarė nuobodu ir jie nusprendė įsigyti augintinį.

Iškart po to, kai pora pasiėmė kačiuką, jis tapo pilnaverčiu jų šeimos nariu. Koks buvo nustebimas, kai sutuoktiniai pamatė raštelį, kuris buvo prie kačiuko. Raštelio autorė buvo maža mergaitė:

„Gerbiamas dėde Arifai, šio kačiuko vardas Joda. Mes su džiaugsmu pasiliktume jį sau, bet mūsų namuose ir taip jau 10 kačių, todėl mama neleido laikyti vienuolikto kačiuko. Mama sako, kad šis kačiukas gali padaryti laimingu kitą žmogų, todėl mes nusprendėme padovanoti jį jums. Joda labai linksmas ir juokingas, jis nuspalvins jūsų gyvenimą ryškiomis spalvomis. Mes įsitikinę, kad jūs pamilsite jį ir juo rūpinsitės,“ – šie žodžiai buvo parašyti laiške.

Ši istorija sujaudino daugelį interneto naudotojų. Kačiukas gyvena Arifo ir jo žmonos namuose ir džiugina juos savo švelnumu bei linksmu būdu.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353