Pamokanti istorija kai kurioms mamoms. Paskaičiusios supras, ką augina.

Draugės dukra pernai baigė universitetą. Sveta nupirko jai ta proga butą, nedidelę studiją. Vis savas kampas, ne nuomojamas. 

Automobilį padovanojo dar per 18 gimtadienį, Toyota Corola, kai suėjo 21 – pakeitė į Kia Sportage.

Pamenu, kaip važiavom į gimdymo namus pasitikti Svetos su Ariša. Pamenu šią mažylę nėriniuotame vokelyje.

Arinos tėvas, dar nėštumo metu, paliko Svetą ir net nepažvelgė į naujagimę. Nors, alimentus mokėjo laiku, nors menki, bet vis kažkas.

Svetos gyvenimas sukosi aplink vaikelį. Tipiška „Ašgimama“, mergytei buvo leidžiama viskas, vykdomi bet kokie kaprizai. Asmeninis gyvenimas vyko užkulisiuose, ir tai atsitiktinai, kai Arina būdavo stovykloje arba pas senelę. 

Kartą šalia Svetos atsirado labai padorus vyriškis. Pasimatymai peraugo į dažnus susitikimus, o po to į modifikuotus šeimos santykius.

Tik Arina, pripratusi, kad mama 100 procentų priklauso jai, iškart blogai priėmė patėvį. Nieko gero iš to neišėjo. Santuoka žlugo.

Svetlana nustojo ieškoti moteriškos laimės.  Visiškai atsidavė karjerai, uždirbinėjo pinigus dukters ateičiai. Arina užaugo, gavo puikų išsilavinimą, pagal mamos protekciją įsitaisė miesto administraciją. Alga, kolkas, nedidelė, bet perspektyva puiki.

Seniai nebuvau svečiuose pas Svetą, kai duktė dalyvautų. Neseniai taip jau nutiko, kad susitikome. Motinos ir dukters santykiai mane šokiravo.

Arina kalba pakeltu tonu, įžeidžiamai, gali motinai pasakyti „užsičiaupk, sene“, ir tai motinai, padariusiai dėl jos viską, ir netgi daugiau, gyvenime. Aš ne iš tų, kurios nutyli tokiomis sąlygomis, neišlaikiau po šios frazės ir užkimšau Ariną. – „Kas tu tokia? Ko tu pasiekei gyvenime? Be triusikų, nesi nieko sau nusipirkusi, gyveni motinos sąskaita, ir dar drįsti išsižioti prieš savo brangiausią žmogų? Tu turėtum jai kojas bučiuoti, jau nekalbant apie rankas!“

Arinai nepatiko išgirsti tiesą, pačiupo raktus ir išrūko namo. Aš taip pat atsistojau, tikėdamasi, kad dabar Sveta manęs nebenorės matyti savo šeimoje.

Bet ne, matyt, Svetlana po truputį supranta, ką padariusi. Ji padėkojo man ir paprašė, dažniau pas ją atvažiuoti, kai Arina pas ją svečiuojasi.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353