„Svajonė apie laimingą santuoką viliojo kaip stebuklingas miražas“: kodėl Mireille Mathieu taip ir liko viena

1312
Patinka? Duok Like!

Jos gyvenime buvo visko – meilės, skurdo, turto, šlovės…Dvi neįvykusios santuokos nekelia dainininkei apmaudo. Per visą savo gyvenimą ji kentėjo tik dėl vieno vyro…

Mireille Mathieu – dainininkė, kuria žavėjosi ir žavisi milijonai gerbėjų visame pasaulyje. Jai virš 75, ji iki šiol pasirodo publikai, duoda interviu. Ir ji, kaip ir anksčiau, vieniša…

Dainininkei ne kartą siūlė ranką ir širdį turtingi ir žymūs vyrai. Mathieu vienatvės priežastis – meilė. Meilė menui ir pačiai sau.

Mireille Mathieu visada žavėjo vyrus ne tik subtiliu grožiu ir dievišku balsu, bet ir savo neprieinamumu.

Milijonų numylėtinis, legendinis Čarlis Čaplinas, pasak gandų, savo laiku jai pasipiršo ir net įteikė sužadėtuvių žiedą. Mathieu jį atstūmė.

Dar vienas pretendentas į ranką ir širdį buvo gražuolis Alenas Delonas. Jo aistringi meilės prisipažinimai irgi neištirpdė ledo gražuolės širdyje.

Tačiau šie atsisakymai visiškai nereiškė, kad Mathieu niekada nenorėjo ištekėti ir sukurti šeimą. Tiesiog nesusiklostė.

Pirmuoju oficialiu įžymybės sužadėtiniu tapo kažkoks pramonininkas. Viskas buvo rimta. Dainininkė ruošėsi vestuvėms ir netgi užsisakė prabangų vestuvinį apdarą.

Bet kai ji išgirdo išrinktojo ateities planus, visos svajonės apie šeimyninę laimę akimirksniu išgaravo.

Pasirodo, sužadėtinis matė ją tik namų šeimininkės, kuri gamina vyrui pietus ir auklėja krūvą vaikučių, vaidmenyje. Apie pasirodymus scenoje nebuvo nė kalbos.

Žinoma, muziką įsimylėjusi dainininkė tuoj pat nutraukė sužadėtuves. Aukoti mėgstamos veiklos dėl įsivaizduojamos laimės tarp puodų ir vaikų ji nebuvo pasiruošusi.

Antrą kartą Mathieu susiruošė tekėti už žymaus kosmetologo Olivje Ešodo-Mezono, kuris dirba su daugeliu Holivudo įžymybių. Bet kad jo būsima žmona maudytųsi šlovės spinduliuose, sužadėtinis nenorėjo. Mathieu vėl pasirinko mylimą sceną.

Apie savo kūrybą dainininkė visada kalbėdavo noriai, o štai asmeniniam gyvenimui neskyrė ypatingo dėmesio net memuarų knygoje. Ji tik pažymėjo:

„Kiek buvo gandų, išsigalvojimų apie mane! Sakė, esą aš niekada ir nieko nemylėjau. O aš pajutau savo gyvenime viską – meilę, skurdą, turtą, šlovę. Ir svajonė apie laimingą santuoką viliojo mane kaip stebuklingas miražas. Tačiau yra viena kliūtis ir įveikti jos neįmanoma“…

Daugeliui moterų tenka užduoti sau klausimą: „Ar suteiks man šis žmogus laimės mano gyvenime?“ Atsako teigiamai ir tuo tiki. Įsigiliname į žodžių „mano gyvenimo laimė“ prasmę.

Galbūt „viso mano gyvenimo laimė“. Gyvenimo dviese. Bet ne trise. O mano gyvenime buvo, yra ir visada bus trečias.

Ir tas „trečias“ – mano pašaukimas. Apimantis viską. Stebuklingas. Tačiau valdingas, atimantis viską – laiką, mintis, džiaugsmą. Kas gi lieka gyvenimo palydovo daliai?“

Dvi neįvykusios santuokos nekelia Mireille Mathieu apmaudo ir ašarų. Per visą savo gyvenimą ji kentėjo tik dėl vieno vyro – artimiausio jos draugo ir direktoriaus Džonio Starko. Ji kentėjo ir verkė jo mirties dieną.

O ir dabar, prisiminusi Starką, Mathieu vos vos sulaiko ašaras, nors nuo laidotuvių praėjo daug metų. Būtent Starkas Mathieu įžvelgė būsimą žvaigždę ir būtent jo dėka ji galėjo prasimušti į didžiąją sceną.

Mireille švelniai vadindavo Starką „tėčiu Džo“. Tarp jų nebuvo intymių santykių, tačiau buvo stiprus prisirišimas.

Išvis iš artimų žmonių Mireille liko tik tikra sesuo. Tačiau ji nemano, kad be reikalo atsisakė žmonos ir motinos vaidmens.

Ji pasirinko pati. Be scenos ši trapi moteris tiesiog neįsivaizduoja savo gyvenimo.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353