Kiekvienoje moteryje yra lašelis paslapties, nenuspėjamumo, burtų, jei norite. Kas gali sugundyti vyrą? Kas, paprastai, žino, ką daro? Kas visada žino, kuo tai baigsis?

Sužinokite kas yra kas pagal Zodiako ženklą — ragana, žiniuonė ar fėja?

Avinas kovo 21 — balandžio 20

Moteris – Avinas, žinoma, yra ragana.

Labai galinga. Nuosekli, impulsyvi. Atsako už visus savo žodžius, žingsnius ir veiksmus. Ji viską daro nuosekliai, kruopščiai ir kokybiškai. Ji sugeba paversti šalia gyvenančiojo gyvenimą pragaru arba rojumi.

Jautis  balandžio 21 – gegužės 21

Tai praktiška, bendrai paėmus, taiki, kantri ir dievinanti jaukumą, ragana. Viską apgalvoja, moka atleisti, gali palaikyti. Ir nepamirš papriekaištauti, jei ką. Bendraujanti, labai greit eina į kontaktą. Ji žino, kaip reikia gyventi su komfortu.

Dvyniai gegužės 22  — birželio 21

Fėjos. Tamsi ir šviesi. Dvi vienos moters pusės, kurios visada yra nesibaigiančiame konflikte. Kartais nesuprasi, kas jumis greta, šviesus stebuklas, ar velniukas išdaigininkas. Būkite atsargūs su šiomis fėjomis.

Vėžys  birželio 22  — liepos 22

Žiniuonė-gyduolė. Gera, švelni, suprantanti. Gydo kūną ir sielą. Gali jūsų namuose sukurti jaukumą, saugo namų židinį. Visada palaikys, padės, jei Jūs toleruosite jos silpnybes ir kartais tenkinsite jos kaprizus. Geroji fėja.

Liūtas liepos 23  — rugpjūčio 23

Valdinga, stipri, aistringa, nekenčianti prieštaravimų. Netgi ne ragana, o raganų karalienė. Jos kerams neįmanoma atsispirti. Jei ko nors užsinorės, ji tą turės. Jei ką nuspręs, jūs tai padarysite. Raganavimas tikras. Burtininkė ji.

Mergelė rugpjūčio 24  —  rugsėjo 22

Padori ragana. Jei jai paprieštarausite, gali tapti jums labai pikta ir kerštinga. Atsargiau su šia užsispyrusia kritike, gražuole burtininke.

Svarstyklės rugsėjo 23  —  spalio 22

Обожает равновесие во всем. В природе, в отношениях, в работе. Ей, друидке, это очень важно. Она понимает, что там где есть равновесие, нет хаоса. С ней, как на природе: хорошо, комфортно, стабильно.

Skorpionas spalio 23 — lapkričio 22

Giminės ragana. Saugo savo artimuosius bet kokia kaina. Pelenais pavers visus savo šeimos skriaudikus. Ji sukuria naujas taisykles ir diktuoja naujus įstatymus. Visa tai jūsų gerovei, geriau nusileiskite. Arba bėkite į pasaulio kraštą.

Šaulys lapkričio 22  — gruodžio 21

Išmintinga fėja. Nėra labai pikta. Labai maloniai bendraujanti. Visada išslystanti pačiu svarbiausiu momentu. Daug žadanti ir užmarši fėja, mokanti susirasti taikinius ir į juos pataikyti. Pasigėrėjimas šiuo gamtos stebuklu.

Ožiaragis gruodžio 22  —  sausio 20

Užsispyrusi, protinga, drąsi, dėmesinga, nenuilstanti. Ragana su patirtim ir puikia atmintim. Ji mato visas jūsų silpnas vietas ir žino, kuo galima jas pamaitinti. Gudri ragana. Stipri. Puiki ir pavojinga. Labai dalykiška ir kartais mėgstanti patosą.

Vandenis sausio 21  — vasario 19

Žinoma undinė. Žino, kaip prisivilioti. Nenori mylėti. Kaprizinga, graži, suvokia savo galią ir moka ja pasinaudoti. Apgaulingas žavesys, gyvenantis savais principais, toli nuo bendrai priimtinų moralės normų. Ar esat matę griežtu stiliumi apsirengusią undinę? Niekas nematė. Išskirtinai laisva asmenybė.

Žuvys  vasario 20  —  kovo 20

Meilės fėja. Labai mistiška. Labai paslaptinga. Gera silpniesiems. Ji moka mylėti tikrąja meile. Krištolinė siela. Vienok vertina materialines gėrybes ir gali atleisti savo mylimajam pačius didžiausius nusižengimus. Žinokite tai.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353