Sutuoktiniai savo auksinėms vestuvėms apsirengė apdarus, kuriuos jie vilkėjo prieš 50 metų

5338
Patinka? Duok Like!

Kerol-En ir Džimas Stenfildas susipažino tolimais 1962 m. Tuomet jie pradėjo susitikinėti. Po 4 metų, 1966 m spalio 1 jie tapo vyru ir žmona. Kartu sutuoktiniai pergyveno daug.

Buvo džiaugsmo ir liūdesio minučių. Jie pykosi ir taikėsi. Džiaugėsi ir liūdėjo kartu. Taip praėjo pusė amžiaus.

2016 m Kerol- En ir Džimas šventė savo auksines vestuves. Šiai dienai giminaičiai ir artimieji paruošė „jaunavedžiams“ žymios datos šventę.

Sutuoktinių dukterėčiai Heilei kartą papuolė į rankas fotografija, padaryta Stenfildų vestuvėse. Jai labai patiko dėdės ir tetos apdarai. Ji pasidomėjo pas juos, o kur gi dabar tie patys apdarai. Pasirodo, kad vestuvinė suknelė ir kostiumas dulka palėpėje jau ne vieną dešimtmetį.

Heilė nusprendė apžiūrėti apdarus. Ji rado juos neblogos būklės. Tada merginai atėjo į galvą mintis: suknelę ir kostiumą išvalyti, truputį pataisyti ir paprašyti Kerol-En ir Džimo vėl juos apsivilkti.

Sutuoktiniai ilgai nenorėjo rengtis savo vestuvinių apdarų. Bet dukterėčia laikėsi savo ir nesiruošė trauktis. Ką gi, Stenfildai visgi sutiko. Ir pasirodė, kad ne be reikalo.

Savo auksinių vestuvių dieną sutuoktiniai švytėjo iš laimės. Jie sugrįžo į tą dieną,kai Kerol-En pasakė Džimui „taip“.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353