Šuo ir mergaitė buvo bendraamžiai, tačiau sukčiai to nė neįtarė

3945
Patinka? Duok Like!

Vokiečių aviganio jauniklis – sužadėtinės dovana. Jis buvo armijoje, paskui grįžo subrendęs,
suvyriškėjęs ir gražus. Sužadėtinė sulaukė savo jaunikio iš armijos. Kam tempti laiką?

Jaunieji iškart susituokė. Apsigyveno kartu su šuniuku. Vaikinas pavadino šunį Liocha, kaip savo draugą, su kuriuo tarnavo armijoje.

Nuo tada praėjo 4 metai ir jaunieji nė karto nepasigailėjo savo sprendimo tapti šeima.

Dukrelė po truputį augo ir vystėsi, jų šeima buvo draugiška ir laiminga. Žmona po dekreto išėjo į darbą, tuo metu močiutės su džiaugsmu sėdėjo su anūkais, tada dar nebuvo madinga ilsėtis Egipto kurortuose ir pumpuoti lūpas silikonu. Močiutė beprotiškai mylėjo savo anūkę, todėl ėmėsi ją globoti, o kartu su ja ir šunį.

Kol mergaitė miegodavo, šuo tyliai sėdėdavo, jo net nepastebėsi. Aviganis balsą rodė tik pagal komandą. Visas komandas šuo mokėjo mintinai ir jas vykdė. Toks šuo – tiesiog likimo dovana. Su šuniu buvo galima palikti vaiką, o pačiai eiti pirkinių, pilnai įsitikinus, kad su mergaite viskas bus tvarkoje.

Kartą mažylė susirgo. Mergaitės motina pasiėmė biuletenį, kad prižiūrėtų dukrą. Juo labiau močiutei irgi reikia laiko, kad užsiimtų savo reikalais.

Deja, niekas neapsaugotas nuo nemalonių situacijų gyvenime. Kartą į namą įlindo vagys, apsimetę remontininkais.

Piktavaliai veikė pagal tokią schemą: apžiūrėdavo visas duris laiptinėse, rasdavo paprastas spynas įsilaužimui. Vėliau jie skambindavo į duris, prisistatydavo remontininkais ir sakydavo, kad bando rasti laiptinės pirmininką, nes reikia apžiūrėti stogą. Jei durų niekas neatidarydavo, nusikaltėliai jas išlauždavo.

Štai taip jie ir pateko į butą, kur buvo mergaitė. Pasibeldė, o durų niekas neatidarė. Kai spyna buvo beveik išlaužta, mažylė staiga droviai paklausė:

– O kas čia?

– Mergaite, tėvai namie?

– Ne.

– Mums reikia jiems atiduoti siuntinį, greitai grįš tėvai?

– Vakare.

– Kaip gi jie tave vieną paliko?

– Ne vieną, su Liocha.

– O kiek Liochai metų?

– Man 3, o jam 4.

Vagys nusprendė, kad du maži vaikai namuose – ne priežastis atšaukti apiplėšimą. „Mažasis“ Liocha jau laukė jų ant slenksčio.

Šuo, kuris įprato ginti mergaitę ir būti už ją atsakingas, įsiuto ne juokais. Banditai rėkė taip, kad subėgo visa laiptinė. Jie tik džiaugėsi policijos atvykimu. Vieną piktadarį šuo skaudžiai sukandžiojo, o antram pavyko pabėgti, tačiau policija jį iškart sučiupo.

O štai prie savo numylėtinės Liocha nieko neleido, kol negrįžo jos tėvai. Štai kaip būna, kartais šuo gali žymiai geriau susidoroti su tėvų pareigomis, nei kai kurie žmonės.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353