„Sūnus turi 6 vaikus, o aš nė vieno anūko“: nusivylusios močiutės laiškas

11416
Patinka? Duok Like!

Istorijos herojė labai myli anūkus, tačiau negali bendrauti su jais, juk sūnus nepalaiko santykių su buvusiomis sutuoktinėmis. Ką močiutei daryti tokioje situacijoje?

Aš turiu vienintelį sūnų Danielių. Auginau jį viena, buvo sunku, stengiausi duoti jam viską.

Tačiau man teko suktis dviejuose darbuose, namuose būdavau mažai. Galbūt todėl mano mylimo berniuko charakteris nelengvas. Aš visada svajojau apie anūkus – norėjosi duoti jiems laiko, meilės ir dėmesio, kurių negalėjau dovanoti sūnui.

Pirmasis vaikas jam gimė anksti – antrame kurse Danius ėmė susitikinėti su moterimi, ji pastojo, ir jie susituokė. Aš tada dirbau, tačiau anūku vis tiek džiaugiausi. Tačiau po poros metų jie susipyko ir išsiskyrė, marti išvyko pas tėvus į gimtąjį miestą, nustojo bendrauti ir su mano sūnumi, ir su manimi.

Po kelių metų Danielius vėl vedė, tapo tėvu. Jiems gimė 3 vaikai, 3 berniukai – praktiškai pametinukai. Aš tuo metu dirbau puse etato ir iš visų jėgų jiems padėjau.

Sūnus labai norėjo mergaitės, na o man buvo nesvarbu, kokios lyties vaikai. Stengiausi išlaikyti gerus santykius su visais, nesikišti, tiesiog būti naudinga ir džiaugtis bendravimu su anūkais.

Bet ir čia sūnus prisivirė košės. Išdavė žmoną su kolege iš darbo. Jiems irgi gimė berniukas. Man paskui prisipažino, kad pats pasiūlė susilaukti vaiko, tikėjosi mergaitės.

Šie santykiai truko 5 metus. Kai sūnus papasakojo, kad turi kitą šeimą, nežinojau, kaip reaguoti. Žinoma, neišdaviau jo marčiai – tikėjausi, kad romanas baigsis ir jis grįš į šeimą.

Iš kitos pusės širdyje buvo sunku – aš turiu dar vieną anūką ir jam trūksta ne tik pilnaverčio tėvo dėmesio, bet ir močiutės jis neturi. Juk aš negalėjau už sūnaus žmonos nugaros susitikinėti su jo meiluže…

O po kelių metų jie su kolege ėmė planuoti antrą vaiką – sūnus papasakojo, kad skaičiavo pagal dienas, kad tikrai būtų mergaitė. Ir tikrai, aš turiu anūkę. Tiksliau, ne aš.

Apie romaną sužinojo žmona. Kilo skandalas. Ji apkaltino mano sūnų išdavyste, o mane tuo, kad slapsčiau neištikimybę. Galiausiai šeima sugriuvo, marti uždraudė man matytis su anūkais. Aš jų labai ilgiuosi. Sūnus nuvažiuoja ten retai. Aš stengiuosi perversti marčiai pinigų vaikams, kiek galiu.

Keisčiausia, kad sūnus neplanuoja gyventi su savo meiluže. Ji laukė jo šitiek metų, pagimdė sūnų ir dukrą ir dabar pyksta ant Daniaus, kad šis jau metus kaip išsiskyręs, o jos nevedė.

Aš jai kaip ir anksčiau – svetimas žmogus, jis mūsų nesupažindino, ir bendravimo su tais anūkais irgi nėra.

Aš visada buvau taktiška anyta ir stengiausi būti gera močiute ir galiausiai turiu net 6 anūkus – ir neturiu galimybės su niekuo matytis. Dėl ko aš labai kenčiu.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353