Sūnus nusivežė mamą, sergančią Alzheimeriu, į kelionę ir štai kaip tai paveikė jos sveikatą

2409
Patinka? Duok Like!

Šonas keliavo iš Romos į Dubliną, kad pasirūpintų savo motina Mere, kai jai diagnozavo Alzheimerio ligą. Kai šeima ėmė aptarinėti moters persikėlimą į senelių namus, sūnus atsisakė, nes suprato, kad jai ten bus tik blogiau.

Žiemą sūnus nusprendė nuvežti motiną keliems mėnesiams į Nepalą. Tačiau jų kelionė užsitęsė, kai Šonas pastebėjo, kad Merė tapo laimingesnė ir geriau jaučiasi.

Moteris galėdavo eiti prie ežero ir valandomis stebėti, kaip žaidžia vaikai. Be to, jie kalbėdavosi su ja ir vadindavo močiute, o ji jiems atsakydavo „Namaste!“ Per spalvų festivalį vietiniai gyventojai bėrė ant Merės spalvotus miltelius, kas ją labai linksmino.

Iš Nepalo Šonas nusivežė mamą į savo butą Romoje, kur moteris jau kažkada buvo. Kartu jie vaikščiojo į mėgstamas kavines ir lankė mažas koplyčias. Taip pat važiavo į svečius pas Šono draugą, kuris gyvena Umbrijos kalnuose. Ten Merė džiaugėsi matydama karves ir ožkas su varpeliais ant kaklų. Be to, sveikino vietinius gyventojus oro bučiniais, o šie atsakydavo šypsena.

Šonui teko laikinai pamiršti savo gyvenimą. Vyriškis nutraukė santykius su mergina, juk negalėjo skirti jai pakankamai dėmesio, ir pašventė visą save mamos priežiūrai. Dėl to nukentėjo ir Šono turizmo verslas.

Nepaisant to, airis pareiškė, kad dėl nieko nesigaili.

Žmonės galvojo, kad ji bus našta, tačiau taip niekada nebuvo. Besąlygiška meilė – toks dalykas, kurį sutiksi nedažnai. Tačiau būtent tokią meilę mama man dovanojo visą gyvenimą. Aš tiesiog grąžinau jai tai,- paaiškino Šonas.

2018 gegužę moters būklė netikėtai ėmė blogėti. Po 5 mėnesių, nepaisydamas aiškių sveikatos problemų, sūnus nusivežė Merę į Keiptauną, kad parodytų Pietų Afrikos grožį. Ten Šonas pasamdė mamai slaugę, kuri iškart rado bendrą kalbą su ja ir kasdien pindavo jos plaukus į gražias kasas.

Merė mirė 2019 gegužę, Afrikoje susirgusi kvėpavimo takų infekcija. Paskutinėmis dienomis sūnų vadino „tėčiu“. Be to, tapo tikrai panaši į mažą vaiką, galėjo juoktis, matydama saulės zuikutį, ar valandomis apžiūrinėti lėlę.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353