Sudužo laivas. Viena sutuoktinių pora spėjo pasiekti gelbėjimosi valtį, tačiau valtyje buvo tik viena vieta. Vyras pats įlipo į valtį, palikęs moterį viduryje vandenyno.

Ir prieš nuskęsdama, moteris sušuko vyrui paskutinę savo gyvenime frazę…

„Kaip jūs galvojate, – paklausė mokytoja mokinių, esančių klasėje, – kokia tai buvo frazė?“

Dauguma atsakė: „Aš tave nekenčiu!“ Ir tik vienas mokinys tarė: „Pasirūpink mūsų vaikeliu!“ – „Teisingai!“ – atsakė mokytoja.

Vyras pasiekė krantą ir vienas augino vaiką. Po daugelio metų, kai vyro jau nebebuvo, vaikas surado jo dienoraštį ir perskaitė šiuos žodžius:

„Kai mes išvykome į kelionę, jai jau buvo nustatyta baisi diagnozė. Dieve, kaip norėjau  nuskęsti kartu su ja, tačiau nepadariau to dėl savo vaiko“.

Štai kodėl neverta teisti žmones ir jų poelgius paviršutiniškai, nes mes ne viską apie juos žinome!

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353