„Mes atsakingi už tuos, kuriuos prisijaukinome“ – taip mums sakė Egziuperi, ir daugeliui šie žodžiai nėra tušti. Michailas Galinas, katino, vardu Viktoras, šeimininkas, papasakojo Feisbuko puslapyje istoriją apie savo kelionę su augintiniu, kuri galėjo net neįvykti arba baigtis tragiškai.

Taigi, vyras su savo katinu skrido maršrutu Ryga-Maskva-Vladivostokas. Skrydis iš Rygos į Maskvą praėjo be jokių nutikimų, nors vargšas gyvūnas labai sunkiai jį pernešė, nes visiškai nesuprato, kas čia vyksta. Ir štai šeimininkas su savo augintiniu atsidūrė Rusijos sostinėje Maskvoje ir nuėjo registruotis į reisą Maskva – Vladivostokas. Štai čia ir prasidėjo problemos.

Michailas Galinas ir jo katinas Viktoras

Michailas su Viktoru pateko pas labai atsakingą oro uosto darbuotoją, kuri išmatavo viso bagažo parametrus, po kelis kartus pasvėrė rankines ir pagaliau priėjo prie katino, kuris taip pat turėjo stoti ant svarstyklių. Michailo odžiais tariant, „gyvūnas buvo priaugęs neleistinus 10 kg, kai jam jau buvo draudžiama skristi salone“,

Viktoras svėrė 10 kg, jo neleido į saloną, o nusiuntė į bagažo skyrių.

Michailas nenorėjo taikstytis su tokia situacija, jis bandė išaiškinti, kad katinas neištvers 8 valandų bagažo skyriuje (kylant ir leidžiantis, jau praeitame skrydyje, Michailas turėjo jam uždengti ausis, šluostyti seiles, katinui buvo labai bloga). Tačiau darbuotoja atsisakė prisiimti atsakomybę už 2 atliekamus katino kilogramus salone ir buvo nepermaldaujama.

Michailas nesiruošė skirtis su katinu.

Bet kaip pasakė Leonidas Romanovas „Bro turi būti šalia, Bro ne bagažas“.

Pasiuntęs… visą aviakompaniją, Michailas atidavė jiems savo įsėdimo taloną ir su visu bagažu ir katinu nebelipo į lėktuvą.

Michailas buvo gudrus ir nusprendė, kad jis vis tiek skris ir su bagažu, ir su katinu. Jis surado vienintelį reisą, kurį galėjo pasiimti už surinktus už skrydžius taškus. Skrydis buvo kitą dieną ir tik biznio klase. O dar jis pradėjo ieškoti į Viktorą panašaus katino.

Michailas ėmė ieškoti katino, kurį galima būtų pasverti vietoj Viktoro.

Maskviečiai draugai, kas turit panašaus kailiuko katiną, gelbėkit!!!
Labai reikia!!! 

Draugų pagalba jam pavyko surasti Viktoro dublerį. Jį pasvėrė, viskas buvo gerai, Michailui palinkėjo gero skrydžio. O tada gyvūnus vėl atkeitė ir į lėktuvą su Michailu nukeliavo jau jo mylimas Viktoras.

Operacija „katinas“ praėjo sėkmingai.

Sėdėdamas keleivio krėsle, kai visi sunkumai jau buvo praeityje, norėjosi pasikviesti stiuartą ir pacituoti klasikinį „Berniuk, degtinaitės mums atnešk, mes namo skrendam“. 

Nuskrido be nuotykių)

Niekam nepavyko išskirti Michailo ir Viktoro.

Vyro postas tapo virusiniu: virš 10 tūkst. Laikų, apie 1,7 tūkst. Pasidalinimų ir apie 1,4 tūkst. Komentarų. Komentuojančiųjų nuomonės išsiskyrė: vieni laiko autorių didvyriu, kiti mano, kad taisyklės tam ir yra, kad jų laikytųsi ir jų negalima pažeisti netgi dėl mylimo katino.

Katinas – keliautojas

Svarbu viena: katinas sveikas ir gyvas, ir nuskrido jie gerai. 

Viktorai, mes džiaugiamės kartu su tavim!

Bonusas

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353