Senas jūrų aviacijos pilotas atėjo į kavinę ir užsisakė puodelį kavos. Jis dėvėjo savo mėgstamą piloto striukę. Prie jo prisėdo jauna moteris. Ji paklausė:

– O Jūs tikras pilotas?…

– Na, aš praktiškai visa gyvenimą praleidau beskraidydamas įvairiais lėktuvais, skraidžiau Antrojo pasaulinio karo metais ir Korėjos kare. Aš apmokiau daugiau kaip 260 pilotų. Tai aš manau, kad aš turiu teisę vadintis tikru pilotu. O kas tu?

Mergina atsakė:

– Aš – lesbietė!.. Žinote, aš ištisas dienas galvoju apie nuogas moteris. Pirma mano mintis ryte – apie jas. Maudydamasi duše aš irgi galvoju apie nuogas moteris. Žiūrėdama televizorių, aš taip pat galvoju apie nuogas moteris. Atrodo, kad visi aplink stengiasi mane priversti galvoti būtent apie nuogas moteris. 

Po šio prisipažinimo jie gėrė kavą tylėdami. Po kurio laiko prie jų staliuko prisėdo jaunuolis ir paklausė seno piloto:

– Sakykit, o jūs tikras pilotas?..

Šis atsakė:

– Aš visada maniau, kad taip…bet tik dabar sužinojau, kad aš – lesbietė!

Bonusas

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353