Štai kokie tėvai išeina iš skirtingų Zodiako ženklų

1145
Patinka? Duok Like!

Norite sužinoti, kokie tėvai išeina iš skirtingų Zodiako ženklų?

Avinai – hiperaktyvūs tėvai.

Avinai labai geri auklėtojai ir radę bendrą kalbą su vaikais tikrai gali pasireikšti ne tik kaip pavyzdiniai, bet ir kaip elitiniai tėvai. Bet taipogi jie būna labai valdingi ir nejautrūs emociniams vaiko poreikiams. Ir jei vaikas gana savitas, tai atmosfera šeimoje patamsėja ir tampa nepakeliama.

Jaučiai – atsakingi tėvai.

Žemiškoji Jaučių prigimtis gali tapti pažadėtąja žeme jų vaikams. Jaučiai rūpestingi, pastovūs ir detalūs, kas leidžia vaikui pasijusti reikalingu šiame pasaulyje ir jausti paramą iš tėvų. Tačiau kartais jie elgiasi išdidžiai ir ignoruoja aplinkinius, ir tai perima jų vaikai. Dėl ko padidėja rizika išauginti nesavarankišką ir pasipūtusį vaiką.

Dvyniai – nerūpestingi tėvai.

Dvyniai pasižymi būdo lengvumu ir nerūpestingumu vaikų atžvilgiu. Šeimoje jie pozicionuoja save ne kaip tėvus, o kaip vyresnius draugus ir bičiulius. Vaikai sužavėti tokių tėvų ir auga labai išsivystę ir savarankiški, nors kartais jaučiasi tvirto tėviško autoriteto trūkumas. Taip pat tarp Dvynių yra daug žmonių, kurie permeta savo pareigas sutuoktiniui ar vyresnei kartai.

 

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353