Mes visi jau seniai žinom, kad gamta – geriausias dailininkas, talentingiausias architektas ir nenurungiamas skulptorius.

Ji išmoningai suderina visiškai skirtingus dalykus, sukurdama kažką naujo ir nuostabaus. Vienas iš tokių nuostabių gamtos kūrinių yra Viktorijos karūnuotasis karvelis. Jo nugarą puošia taurios mėlynos spalvos plunksnos, o krūtinė ir apatinė kūno dalis yra rudos spalvos.

Pati ryškiausia detalė šio karvelio išvaizdoje yra pūkuota trikampėmis plunksnomis papuošta karūna ant galvos. Kviečiam pasižiūrėti.

Šį pavasarį Virdžinijos zoologijos sode išsirito Viktorijos karūnuotasis karvelis.

Paukštelis dar mažas, bet jau labai gražus.

Kasdien jis darosi vis patrauklesnis

O greit jis išaugs į štai tokį gražuolį

Ši rūšis išsiskiria ne tik grožiu, bet ir savo dydžiu

Šio gražuolio neįmanoma pavadinti paprastu balandžiu

Šios veislės patinėliai ir patelės atrodo beveik vienodai

Partnerius jie sau renkasi vieną kartą, visam gyvenimui

Laukinėje gamtoje šių balandžių galima sutikti Naujosios Gvinėjos miškuose. Gaila,bet šie paukščiai yra labai reti ir įtraukti į Raudonąją knygą.

Viso pasaulio zoologijos sodų darbuotojai neleidžia Viktorijos karūnuotiesiems balandžiams išnykti ir sudaro galimybę paprastiems žmonėms jais pasigrožėti.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353