Balti sportbačiai atrodo labai gražiai ir stilingai, tačiau labai greit išsitepa.

Kaip, paprastų priemonių pagalba galima nuvalyti sportbačius vos per kelias minutes.

Jums prireiks skustuvo, dantų šepetuko, maistinės sodos, vandens, lako nuėmimo skysčio, vandenilio peroksido ir trupučio indų plovimo skysčio.

Pirmas žingsnis: į dubenį įpilkite truputį vandens, įdėkite 5 valgomuosius šaukštus sodos, viską išmaišykite dantų šepetėliu.

Žingsnis antras: pridėkite 1-2 valgomuosius šaukštus indų plovimo skysčio, 1-2 šaukštai vandenilio peroksido, viską gerai išmaišykite.

Žingsnis trečias: pamerkite šepetėlį į mišinį ir išvalykite avalynę, nepamirškite liežuvėlio, po to nuvalykite viską popieriniu rankšluosčiu arba minkštu audiniu. Jūs nustebsite, kaip greit pašalinsite purvą!

Žingsnis ketvirtas: sudrėkinkite vatos tamponą lako nuėmimo skysčiu ir nuvalykite padą.

Žingsnis penktas: skustuvo pagalba nuimkite nuo vidinės avalynės pusės susidariusius burbuliukus.

 Žingsnis šeštas: išskalbkite raištelius.

 Šis būdas tikrai veikia, sportbačiai atrodo, kaip nauji.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353