Siamo dvynes daktarai atskyrė ketverių. Dabar merginoms jau 21 ir štai kokios jos tapo!

21337
Patinka? Duok Like!

Erin ir Džeiko Herinų šeima laukė pagausėjimo. 2002 vasarį gimė šios nuostabios mergaitės – Malija ir Kendra. Dar nėštumo metu tėvai žinojo, kad laukiasi siamo dvynių.

Pora labai pergyveno dėl mergaičių sveikatos, tačiau nebuvo nė kalbos apie tai, kad reikėtų paklausyti gydytojų ir nutraukti nėštumą. Tėvai buvo pasiruošę kovoti dėl vaikų iki galo.

Mergaitės į pasaulį atėjo cezario pjūvio pagalba. Kelis metus jas stebėjo gydytojai, o tėvai ieškojo galimybės jas atskirti ir kiekvienai padovanoti pilnavertį gyvenimą.

Kai mergaitės atšventė 4 gimtadienį, tėvai rado gydytojus, pasiruošusius atlikti atskyrimo operaciją.

Atskyrimo problema buvo ta, kad mergaitės abiem turėjo tik dvi kojas ir kiekviena atsakė už vieną. Tėvai surizikavo ir mergaites atskyrė. Mažylės greitai išmoko judėti savarankiškai ir ėmė pažinti šį pasaulį atskirai.

Operaciją atliko 2006 metais, joje dalyvavo 31 specialistas. Viskas truko ilgiau nei 24 valandas ir apie šį įvykį kalbėjo televizija bei žiniasklaida. Tokia sudėtinga operacija sudomino spaudą ir mergaitės išgarsėjo. Daugelis nuoširdžiai pergyveno dėl jų sveikatos ir siuntė šeimai palaikymo žodžius.

Mažylės praėjo reabilitaciją, adaptavosi ir pradėjo savarankiškai judėti. 7-erių abi mergaitės išėjo į paprastą mokyklą. Su laiku mergaitės dalinai perėjo į namų mokymą, juk joms išryškėjo piešimo talentas. Jos daug valandų sugaišdavo piešdamos.

Mėgstančios bendrauti ir linksmos mergaitės mokykloje rado daug draugų. Bendraklasiams jos tapo dvasios stiprybės pavyzdžiu, juk jos visko išmoko ir aktyviai leido laiką su draugais, niekada nesiskųsdamos sunkumais ir net padėdavo kitiems.

Dabar merginoms jau 21 metų.

Jos vairuoja mašiną, tapo paveikslus, baigė mokyklą ir planuoja mokytis toliau.

Viena kitai jos pačios artimiausios. Net po atskyrimo jos visą laiką leidžia kartu.

Mergaitės veda savo kanalą YouTube, mikroblogus ir dalijasi savo pasiekimais ir patarimais su kitais.

Mergaitės susidraugavo su siamo dvynių Keli ir Karter mama. Jos palaiko šią šeimą, pasakoja savo istorijas, duoda patarimų.

Dabar Keli ir Karter tėvai irgi svarsto jų atskyrimą ir seserys padeda konsultacijomis bei patarimais.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353