Šuns šeimininkai pamiršo savo keturkojį augintinį, kuris liko poilsiavietėje. Jie išvyko ir visiškai nepagalvojo, kad šuo bus toks ištikimas, kad lauks net kelis mėnesius. Gyvūnas nuolat eidavo ant kelio ir žiūrėdavo į tolį vildamasis, kad šeimininkai sugrįš ir pasiims jį. Visa tai matė nustebę vietiniai gyventojai.

Šuo pasitraukdavo tik tada, kai labai smarkiai ištrokšdavo. Greta tekėjo upelis, kuriame jis galėjo numalšinti troškulį.

Visa tai įvyko praeitą vasarą. Savanorei Vladai  pavyko pamatyti gyvūno, tapusio nuolatiniu poilsiavietės gyventoju, nuotraukas. Mergina iš pradžių nežinojo ištikimo šuns istorijos ir manė, kad čia gyvena ir jo šeimininkai. Praėjus dar keliems mėnesiams Vlada ir vėl pamatė šuns nuotrauką. Gyvūnas atrodė labai sulysęs ir išsekęs. Nuotraukos merginą tiesiog sukrėtė. Ji susiruošė ir išvyko į poilsiavietę.

Vietiniai gyventojai pasakojo, kad šuo nuo kelio praktiškai nesitraukdavo. Gyvūnas eidavo tik prie upės.

Savanorė mano, kad tai pamestas šuo, nes ant kaklo segėjo antkaklį ir mokėjo įvykdyti kelias lengvas žmogaus komandas. Šiuo metu šuo pas yra reabilituojamas.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353